• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 1x Pro 76 Tuş - ACİL

maxaltix

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
Merhabalar,

Şu anda pa 1x pro 76 tuş cihaz almaya karar verdim. Burada bir arkadaşımızda var satıyor. Konuyla ilgili bilgi sahibi değilim ve ne kadar eder bilmiyorum ?
SAZGRUBU nickli Muzaffer abimizi cepten aradım danışmak için, kendisi konuyu siteye yazıp gerçek değeri hakkındaki bilgiyi rahatlıkla edinebileceğimi söyledi. Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın lütfen. Siz değerli ustalarımızdan yardım rica ediyorum.

Pa 1x Pro 76 tuş - sorunsuz temiz bir org, fazladan üzerinde disket okuyucu var. Başka bilgiye sahip değilim.

Saygılarımla

Cevap: Pa 1x Pro 76 Tuş - ACİL

Merhabalar,

Şu anda pa 1x pro 76 tuş cihaz almaya karar verdim. Burada bir arkadaşımızda var satıyor. Konuyla ilgili bilgi sahibi değilim ve ne kadar eder bilmiyorum ?
SAZGRUBU nickli Muzaffer abimizi cepten aradım danışmak için, kendisi konuyu siteye yazıp gerçek değeri hakkındaki bilgiyi rahatlıkla edinebileceğimi söyledi. Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın lütfen. Siz değerli ustalarımızdan yardım rica ediyorum.

Pa 1x Pro 76 tuş - sorunsuz temiz bir org, fazladan üzerinde disket okuyucu var. Başka bilgiye sahip değilim.

Saygılarımla

DİSKET tadavülden kalktı.. okuyucu var dersen yanlış yaparsın.. pa800 var usb li ...onu tavsiye ediyorum..

Slmlar pa1x pro var bende bence çok temiz
6+1ses sistemi birde mide klavye
Hepsini 3500e veririm pazarlık payı vardır
05415370812