• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 1x'e pa80 veya i serisi ritimi nasıl yüklerim?

• Konbuyu başlatan caxaza
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 3K

caxaza

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
Merhaba hocalarım başlıkta da belirttiğim gibi pa1x proya pa80 veya i serilerinin ritim ve seslerini nasıl yüklerim. Direkt yüklediğimde açmıyor. Pa card converter programı var ama tam olarak nasıl kullanacağım bilmiyorum. Yardımlar için teşekkür ederim.

Cevap: Pa 1x'e pa80 veya i serisi ritimi nasıl yüklerim?

üstat pa 1x süper bir alet sen neden geriye gidiyorsun sadece 800 2 x den ritim seç ses sec pad sec yeterli sadece şeye ram dikkat et her settten aldığın sts ve oerform çalışmaz sen çalışanları bul not al bir yere sonra setini topla sadece ram boyutuna dikkat et ben öyle yapıyorum pa 800 e şu çok önemli en allta attığın her set çalıştırmaz nedeni kitler o zaman ben besbur set kullanıyorum alt yapı olarak bebur uptade olan dikkat et.bak şöyle yap bir bölüm yani 10 umarada ritimleri si gene 10 numaradaki ses sil kendi okunda sonra bulduğun ses ve ritimleri burda dinle hoşuna giderse notonu al kaç noda gibi sonra setin üzerine yaramaz olan ses ritim varsa ayıkla sil sonra bu iyi çalan ve süper sesleri yükle bak gör mak ne hale gelecek saygılarmak sen doldur herkezin iyi dediği se ve ritim seni açmaz ritimler sert olsun ses laer ser ve güzel olsun bak tadına doyamazsın.2x den 8oo den ara ama hesini yükleme dediğim gibi yap bana dua edersin.sakın i serisi 80 5o geriye dönük alaetlerden yükleme teneke gibi ses ve ritim alısın aleti açmak canın istemezsaygılar......................her set indir ancak full kuma yukarıda anlattığım gibi yap not düş sonra geri dön yükle gene full değil..............

bütün setleri denedim ancak besbur 4 adet set var onları dene. ancak klarnet zurna gibi meyanlarda yani tuşa basınca kendi okuyor. onun için sadece besbur uptade olan genelde her sete yaklaşık oluyorve klarnet meyan larıda süper okuyor sadece kaç ram ona dikkat et kendi setini si yada bir kopya al. ondan sonra indirdiğin seti rahatlıkla yükle selam lar..............

kayseriye selamlar

kayseriye selamlar

aleyküm selam hocam besbur v4 indiriyorum şu an ama seti direkt load etmeyeceğim çünkü benim ram boyutunu aşıyor :) bana zaten pa 800 deki gibi 2/4 ler olsa yeter çünkü diğer ritimler bana fazlasıyla yetiyor pa 800 ün sevdiğim yönü 2/4lerinin bazılarının coşkulu olması :). İnşallah okur ritimleri. Birazdan deneyeceğim.

Hocam malesef olmuyor denedim. This is not pa file hatası veriyor.

korg pa80 2/4 lükleride sağlam misket emo fln o ritimlerde güzel ankara şişeler ömer abinin ritimleride güzel onlardan al okur pa800 ritimlerine gerek duymassın bulamassanda bana haber ver ben sana yollayım burdan

Arkadaslar bende pa1x kullanıyorum emo boardlı sorum olucak bu cıhaza pa 80 veya baska korg serılerının setlerını ukutabılırmıyız saygılar