• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 500 Tr Aldım, Sizde Alın :)

VolkanB

Altın
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha / Korg
Dün akşam elime geçti cihaz. Hemen şunu söylemeliyim ki fiyat aralığınız bu düzeydeyse kendinizi hiç yormayın, pa500 alın. Zevkler, algılar kişiden kişiye değişir, kullanım amacıda başka bir kriter ama genel olarak, benim zevkime ve mantaliteme göre korg rakipsiz şu şartlarda. Ön yargılı davranmayın, cihazı canlı dinleyin, göreceksiniz ki parasını son kurşuna kadar hak ediyor. 10 sene aradan sonra tekrar yolum korgla buluştu ve bu cihazı tavsiye ederim.

Saygılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Pa 500 Tr Aldım, Sizde Alın :)

aynen kardeşim mükkemmel bir alet kullanıyorum ben :) istersen demolarımı dinle

Volkan kardeşim merhaba, senin verdiğin or700 tr yanına, çeşit olsun diye 2. olarak almamı önerirmisin pa500tr ?

Kesinlikle öneririm. Müthiş ikili olur. Cihaz çok fonksiyonel ve sesler beklediğimin üzerinde çıktı. Or700 le birbirinin açıklarını tamamlarlar.
Selamlar.

Flyatları bayağa düştü 25sny de set yükleyen tek org pa500 birazda tuşe ve ritim saund u sağlam olsa piyasada yerini korurdu

Aslında yeterince ritim var ama bu cihaza biraz daha alternatif ritim yazılırsa alet yerini yine bulur. Bu paraya bu performansı ve özellikleri sunacak bir cihaz ben göremiyorum. Sadece Or700 V2+ yakın ama yine pa500 önde bana göre. Tabi ben sahnede kullanmıyorum, çıkışları nasıldır bilemiyorum, orasıda ayrı konu.

Volkan hayirli olsun iyi gunlerde kullan. pa500 tr herzaman ilgimi cekmistir amam kullanmak nasip olmadi , bana flash rom datalarini gonderebilirsen onlari pa2x e yuklemeyi denerim ,Kopyalama islemini stylplay/media araciligiyla yapman lazim.
Saygilar

Volkan hayirli olsun iyi gunlerde kullan. pa500 tr herzaman ilgimi cekmistir amam kullanmak nasip olmadi , bana flash rom datalarini gonderebilirsen onlari pa2x e yuklemeyi denerim ,Kopyalama islemini stylplay/media araciligiyla yapman lazim.
Saygilar

Teşekkür ederim, bu cihaz pa800'ün yavrusu gibi. Pa500 tr sayfasında setler mevcut, indiremezseniz yine yardımcı olurum.

pa500 tr konusunda anlayamadığım bir nokta var.

o kadar büyük isim ritim vs ses yazdı bu alet çıkmadan önce.. birisi de çıkıp demedimi bu asma davullar, bu zurnalar beş para etmez diye? edi zurna ve pa80 kartlarında kullanılan asma davul sesleri artık demirbaş oldu bildiğiniz gibi. pa55 tr de de bu asma davullar var. ama hangi dahi ortaya çıkıp bu saçma kararı vermişse ben birşey demiyorum. darbuka zil vs her zaman için göz ardı edilebilir ancak asma davul ve zurna sesleri düğün piyasasında aletleri sattıran bir özellik haline geldi. gidin bakın aslan handa her dükkan pa500 tr dolu, hepsi ağlıyor alet satmıyor diye. kendi kazdıkları kuyuya kendileri düştüler başka birşey değil.