• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 500 TÜRKİYE İLE YAPTIĞIM DEMOLAR

• Konbuyu başlatan kuscy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 37
  • Görülen : 6K
Cevap: pa 500 TÜRKİYE İLE YAPTIĞIM DEMOLAR

haa bide yavv siteye mp3 eklemeyi anlatırmısınız bana yavv ekle diom konu acarken eklemio abiler sunu bana bi anlatım yavv!!!!

potomat arkadaşım aşağıdaki linke gir gerekli bilgiler var sana yardımcı olacaktır

link

güzel demolar abi herkes yavaş yavaş orgun marifetlerini görüyor elindeki setde sağlama benzio ritim ve sesler paylaşmayı düşünüyormusun iyi çalışmalar

setimi paylaşmıştım ben hatırlıyosan orda var bu ritim

Kardeşim gerçekten müthiş demolar hele o götür beni gittiğin yere mükemmeldi. Sen den çok acil yeni demolar bekliyorum. Bir de yalnızım dostlarımı çalarsan sevinirim. Tekrar tebrik ediyorum....

arkadaşlar bikaçtane demo yaptım yorum yazarsanız sevinirim teşekkürler:)

slm kardeş elindeki bu seti paylaşırmısın bizleri mutlu edersin

Yürü be eko beraber güzel şeyler yapacağız seninle :)

Kardeşim gerçekten müthiş demolar hele o götür beni gittiğin yere mükemmeldi. Sen den çok acil yeni demolar bekliyorum. Bir de yalnızım dostlarımı çalarsan sevinirim. Tekrar tebrik ediyorum....

teşekkürler yapmaya çalışırız usta :)

GUZEL CALISMALAR V2PLUS ALDIM PICBENDI BENI DELI EDIYO BEGENMEDIM PA80 YADA PA500 ALCAM GERISI YALAN PA500 ALIRSAM BOL BOL DEMO PAYLASIRIM AMA MIDDI FORMATINDA SIZ CEVIRIRSINIZ KUSCY piyanistali6034@hotmail.com ekle pa500tr ile yaptigm midiler var musait zamanda gonderiyim

GUZEL CALISMALAR V2PLUS ALDIM PICBENDI BENI DELI EDIYO BEGENMEDIM PA80 YADA PA500 ALCAM GERISI YALAN PA500 ALIRSAM BOL BOL DEMO PAYLASIRIM AMA MIDDI FORMATINDA SIZ CEVIRIRSINIZ KUSCY piyanistali6034@hotmail.com ekle pa500tr ile yaptigm midiler var musait zamanda gonderiyim

teşekkürler usta ekliyorum

guzel olmuss karedess ellerıne saglıkk