• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 80 acill yardım

havzali_baris

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa80
Ustalarım ben dün akşam orgla uğraşırken ritimler değişti ritimlerdeki sesler değişti bazısı yanlış çalıyo saz klarnet çalıyo gibi ritimleri hd ye getirdiğimde sadece user 3de ritimler var diğerleri boş ve yabancı ritmler ses bölümündeki seslerde hep değişmiş ne yapabilirim hani desemki ritimler işimi görür hiç düzgün halay ritmi yok bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin
Şimdiden tşk

Ya kartı sildiniz yada kartınıza özgü seti kısmi sildiniz veya kartınıza uyumlu olmayan bir seti orgunuza yükleyerek abuk subuk sesler almaya başladınız. Bunu için önce kartınıza uyumlu setinizi orga yükleyiniz sonra HD de ki 123!, - 456' - 789! No lu klasörlere kartınıza uyumlu 3 tane değişik sey ayarlayıp her birini bir klasöre kopyala diyerek atınız hala org düzelmez ise son çare kartınızı da formatlayıp yeniden BACKUP yükleyiniz düzelecektir. Kolay gelsin. Saygılarımla,

Ya kartı sildiniz yada kartınıza özgü seti kısmi sildiniz veya kartınıza uyumlu olmayan bir seti orgunuza yükleyerek abuk subuk sesler almaya başladınız. Bunu için önce kartınıza uyumlu setinizi orga yükleyiniz sonra HD de ki 123!, - 456' - 789! No lu klasörlere kartınıza uyumlu 3 tane değişik sey ayarlayıp her birini bir klasöre kopyala diyerek atınız hala org düzelmez ise son çare kartınızı da formatlayıp yeniden BACKUP yükleyiniz düzelecektir. Kolay gelsin. Saygılarımla,
Cvp için tşk ilk önce orgumda harddisk yok flaş kartın içindeki ritimlerde cevo yazıyor genelde yeni aldığım için fazla bilgim yok bu orgda mesela bişey çalarken kartı çıkardığımda ses çalmıyor ritim bozuluyor ben kurcalamadan önce ses bölümü güzel bi şekilde hazırlanmıştı şimdi bambaşka oldu hadi o önemli değilde ritimler çok az

:) Gerçekten bir ömürsünüz :) Kartı çıkarırsanız elbet te sesler de bozulur rtimler de kısmi çalışır. Çünkü orga yüklenmiş olan set Kart destekli çalışan bir set tir. HD Rtimleri boştur dediğiniz için ben HD ye set atın yazdım.

Lütfen sonuna kadar kullandığınız her dakika mutlaka KARTINIZ ORGA TAKILI OLSUN umarım sorununuzu anladınız...

:) Gerçekten bir ömürsünüz :) Kartı çıkarırsanız elbet te sesler de bozulur rtimler de kısmi çalışır. Çünkü orga yüklenmiş olan set Kart destekli çalışan bir set tir. HD Rtimleri boştur dediğiniz için ben HD ye set atın yazdım.

Lütfen sonuna kadar kullandığınız her dakika mutlaka KARTINIZ ORGA TAKILI OLSUN umarım sorununuzu anladınız...
Hocam o konuyu anladım onda sıkıntı yok user1 user2 user3 de onceden ritimler vardı şimdi yok kart takılı üstünde ses bölümü komple değişti birde misal misket ritmini açınca elektro yerine saçma sapan sesler gelmiş sıkıntım bu yani

MR3 Kart setini orga geri yükle düzelir

Mr3 setini yuklemeye çalışıyorum 11 tane disketi hazırladım korg.crd klasörünün içine tek tek attım ama beşinci diskette hata veriyor hiçbirşey değişmedi ayrıca 4 tane daha kard klasörü var onlar ne işe yarıyor

Disket sağlammi diye kontrol ediniz birde 5. Backup dosyası hasarlı olabilir icabında başka bir kaynaktan mr3 indirip deneyin, 11 disket şart değildir yani diyelim ki 5 tane sağlam disket var onlarla yüklemeyi tamamlayabilirsiniz

Disket sağlammi diye kontrol ediniz birde 5. Backup dosyası hasarlı olabilir icabında başka bir kaynaktan mr3 indirip deneyin, 11 disket şart değildir yani diyelim ki 5 tane sağlam disket var onlarla yüklemeyi tamamlayabilirsiniz[/QUOTE
Başka bi set indirdim gene beşinci diskette aynı sorunu verdi