• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 80 acill yardım

orguna Harddisk taktır disketle misketle ugrasma bende var 80 GB icinde 250 tane kadar Kart Backupu 500 tane kadar set 45000 yerli yabancı MİDİ 500 tane kadar Yöresel oyun havası MİDİ si ve Pa-80 sistem bekapları bulunan full Harddisk sadece 100 TL dir. Yanıda PA-80 SORU-CEVAP dosyası verilir. 0535-615-99-18 Kargo ucreti alıcıya aittir. Orga nasıl takılacagı da listede yazılı gönderilecektir

Tekinoğlu hocama katılıyorum aslında HD den yükleme yaparken hata verme olasiligi çok az ve normalden daha hızlı yükleme oluyor diskete göre, benim pa80 klavyemdede vardı HD tavsiye ederim satarkende HD li olduğu için tabi 100 lirası fazla yazılır

Ayrıca bu durumda kartı once bi formatlayin mr3 değilde başka bir kart backub deneyin

disk tuşu - 4. sayfaya gel 4 yada 5 card format yazar ordan formatlayın sonra deneyin yüklemeyi
birde pa80 soru cevap kısmını mutlaka inceleyin, çünkü hem şuan bende pa80 yok ve cevaplarım yeterli gelmeyebilir, soru cevap kısmını mutlaka inceleyin zaten internette "pa80 falanca şey nasıl yapılır" yazsan bile burdaki pa80 soru cevap konusuna yönlendirir

Onur kardesim pa80 hard diskte setler var.seti orka hard diskten yukluyebilir miyiz nasil yükleriz ? Hard disk ten set yüklenirmi?