• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 80 Pad lara Multipad loop atanabilir mi?

bayram_saz

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 700 + emo sd+ baglama
Üstadlar yardımmm Pa 80 Pad lara Multipad loop atanabilir mi?

Pa 80 Pad lara Multipad loop atanabilir mi? örneğin pa 800 deki gibi , zil , kaşık vs. sesinin ritimle beraber çevirebilir mi?, şimdiden teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Pa 80 Pad lara Multipad loop atanabilir mi?

Üstadlar yardımmm acill

Bu soruyu ben de sordum cok kiymetli saz grubu bana yanit ta verdiler sagolsunlar ama ben bu konuya tam hakim olmadigim icin anlayamadim benim bu konuda soyle nacizane bie fikrim var goruyorum ki bu konuyu ogrenmek isteyenler var egerki bu konu ile alakali bir egitici video olursa biz de kolay anlariz saygilar sunuyorum iyi gunler kiymetli ustadlar

vala iyi olur

gerçekten de bu sorunu çözmeyi çok istiyorum padler olmadan performans daha iyi olmuyor özellikle oyun havalarında padlare bastığımda Allah Allah gibi Hey Hey gibi neşe verici sesleri çaldırmak istiyorum ama nasıl Bana yardım edebilir misiniz? sayın üstadlar saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:

yani kardeşim şimdi a 80de o dedigin pedlerdeki sesleri atmak mümkün uyor ama aleti kandıraak yapabilirsiniz orgu açıp içinden program bölümünden seçtiginiz kitin batıların tabikide romda ram bölümüne transferi ile oluyor bu işlem dip not bunu yapabilirsin ama kaydedemezsin geçici olarak sabit org açık kaldıgı sürece kullanırsın elektrık kesilir veye ogu kapatırsan pedler dgal olarak gider b aşamada pa 80de kullanımı biraz külfetli gibidir ama olmaz degil oluyor

tamam olsun ümit bey siz genede aşamaları teker teker anlatırmısınız geçici olsun sahnede işimiz görsün yeter zaten güç kaynağı kullanıyoruz sorun olmaz saygılar

bendekı pa 80 de variation 2 lerde Allah Allah seslerı falan loop dıyorsunuzsanırım onlar var
ama nasıl yapılldı cozemıyorum 32 lik bor kart var uzerınde
ama cogu yerde empty yazıyor
rıtmlerın duzenlenmesı lazım .
ornegin kaval omer rttmınde f1 f2 f3 f4 swicth lerınde piyano sesı kayıtlı
bu setı nasıl duzenkerım ?
set degıstırmeye korkuyorum .. pperformansseslerı olamıyacagı kadar guzel wak elektro bıle var :(