• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 800 16 dk yardım

orhanov

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
selam arkadaşlar ben pa 800ü yeni aldım aletin üzerinde 8 dk,mı 16 dk.mı olduğunu nasıl anlarım yardımlarınız için teşekkür ederim

Cevap: pa 800 16 dk yardım

selam arkadaşlar ben pa 800ü yeni aldım aletin üzerinde 8 dk,mı 16 dk.mı olduğunu nasıl anlarım yardımlarınız için teşekkür ederim

çok basit hocam,setinizin sound bölümüne girin user dk sayfasını aç,user dk sayfası 8 de kalırsa 8 dk dır 16 ya kadar çıkarsa 16 dk dır,

teşekkür ederim dostum bir şey daha soracam.başka setten saund ses aldığım zaman sample ses ile editli vaziyette geliyormu daha önce ses almaya çalıştım örnek roland klarnet diye aldım yazı geldi ama boş geldi bunu nasıl alırız yardımcı olurmusun teşekkürler

o roland klarnet performans sesıdır o sesi actınızda ekranın sag ustte olustugu sesler var onları yuklemen gerek setıne sonra en sn perform dn roland klarnetı secıp ekrndn sag kosedekı aynı seslerı yerlestırıp kaydetceksınız o kadar

teşekkür ederim dostum bir şey daha soracam.başka setten saund ses aldığım zaman sample ses ile editli vaziyette geliyormu daha önce ses almaya çalıştım örnek roland klarnet diye aldım yazı geldi ama boş geldi bunu nasıl alırız yardımcı olurmusun teşekkürler

arkadaşında dediği gibi
sanırım siz sesi sadece performdan aldınız,bu şekilde okuması imkansız,
ilk önce sesi saund bölümünden almalısınızki daha sonra performdan editli halini alırsanız sorun olmaz,

siz sadece edit sesi almışsınız,gerçek sesi almamışsınız,o yüzden boş görünür

arkadaşlar bilgileriniz için teşekkür ederim saygılar