• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa800 için 2016 setler bekliyoruz varmı üstadlar....

bydjmehdi

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800, gw8
selam üstadlar farklı yeni setler varsa paylaşırmısınız şuana kadar hep denediğim setler aynı set karma emo cym gktg idi bu setlerden başka set yapan olmadımı çogu kişi bu tarz setlerin adını değiştirip kendi adını yazıp paylaşıyorlar anlıyacagımız hiç yeni set yok elinde farklı set olan varsa paylaşırsa memnun oluruz tüm arkadaşlar adına teşekür ederim hayırlı işleriniz olsun... not: ayrıca yeni set toplayan arkadaşlar hiç bir zaman halay ritimlerini unutmayın ve elektro zurna sağlam olsun kolay gelsin.

Cevap: pa800 için 2016 setler bekliyoruz varmı üstadlar....

Aynen usta hep ayni setler dolasip duruyor yokmu farklilik birsey paylassalar... Çok iyi olur...

herkes set yaptım topladım sanıyor ama aynı seti millete kitliyorlar onlarda memnun kalıyor ve bir kaç arkadaşta sen yapsana diyor senin elindeki setler bende olsa en kral set toplamazsam namerdim be eğer ki elimdeki bir kaç setin rar şifresini çözersem size burda yayınlıcam kırılmış usblerden

az kaldı çok yakında ;)

Bekliyoruz yasin usta

bekliyoruz üstadım artık yeter aynı setlerden usandık biraz farklı olsun içerik tüm setle uğraşan arkadaşlarıma kolaylıklar dilerim bizleri de unutmayın faydalandırın saygılar..