• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 800 cüler lütfen yardım allah rızası için

kibar06

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800 V2
Arkadaşlar sıkıntımı şöyle arz edeyim pa 80 mr3 plus crd card backupunu convert ettim ve pa 800 üme load yaptım seti içinden istediğim ritim ve selerimin drum perc ve samplıng seslerini aldım yani ritimde neler kullanılmış ise notunu bi kenera aldım tekrar kendi setimi yükleyip mr3 setteki ritimleri sesleri load yaptım tabiki not aldığım durum kıt perc leri de aldım ama nedense anlamadım tüm kıtleri sesleri sette not aldığım gibi editledim ama ne yazıkkı bozuk çalıyor acaba nerede yanlış yapıyorum lutfen yardım bu setteki ritimlere çok ihtiyacım var bu arada convert ettiğim seti ve not aldığım drum kıt ve percleride başka bir konu altında paylaşacağım işinize yarar umarım ben yapamadım ama :(

Cevap: Pa 800 cüler lütfen yardım allah rızası için

yokmu bi bilen ALLAHIN kulu

Cevap: Pa 800 cüler lütfen yardım allah rızası için

hocam convert ettiğiniz seti komple orga yükleyin,bide öyle deneyin,sette genel olarak bi sıkıntı varmı onu kontrol edin,

bi sorun yoksa
daha sonra setin içerisinden ne almak istiyorsanız usb ye save yapın,setin içerisinden alacağınızı aldıktan sonra tekrar kendi setinizi yükler usb ye save yaptığınız ses ve ritimleri setinize dahil edebilirsiniz,

bu arada eğerki hala olmadıysa sanırım convert işinde bi sorun olabilir,convertlemede sorun var bence,ya eksik bişeyler yapıyorsunuz,

yoksa sizin buraya yazdığınız hiçbir şeyde yanlışlık yok,800 üzerindeki uygulamada sıkıntı yok,