• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 800 cüler lütfen yardım

kibar06

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800 V2
Slm arkadaşlar ben pa 800 me pa 80 de olan bazı hoşuma giden ritimlerim vardı pa 80 den 800 e yüklemem mümkünmüdür mümkünse ne yapmam gerekir tşkl

Cevap: Pa 800 cüler lütfen yardım

Slm arkadaşlar ben pa 800 me pa 80 de olan bazı hoşuma giden ritimlerim vardı pa 80 den 800 e yüklemem mümkünmüdür mümkünse ne yapmam gerekir tşkl

hocam pa80 kartlarını 800 e çeviren proğram var onu bul o proğramla 800 e çevir canavar gibi okuyo :)

ustam pa 80 kartı yok seti var sadece o şekilde olurmu

ustam pa 80 kartı yok seti var sadece o şekilde olurmu

olmaz hocam sampleler ne olacak,sampleler kitler olmadan çalışmaz,komple çevirmen gerekir,beğenmediklerini silersin

kartsızz calısan rıtımlerımı ıstıyosunn 800 ee

kartsızz calısan rıtımlerımı ıstıyosunn 800 ee

kartsız ritimlerse arabik kitlerle yazılan kitler ise ufak defek küçük editlemelerle sorunsuz okuyo çeviri yapmanıza bile gerek kalmıyo.ama kartlı ritimleri komple çevrilmesi gerek,ben böyle biliyorum tek tek çevirme yapılıyormu onu bilmiyorum,

Zafer arkadaşımızın dediği gibi eğer ritimler kartsız şekilde çalışıyorsa pa800 e sorunsuz yükleyebilirsin.Çünkü pa80 in içindeki tüm kitler pa800 ün içinde mevcut,yani pa800 geriye dönük olarak tüm korg serileriyle uyumludur.herhangi bir sıkıntı çekmezsin.

bu arada sitemizde demiş olduğum proğram var aşağıdaki linkten indirebilirsiniz,

hayır arkadaşlar şöyle anlatayım daha önce pa 80 nimde MR 3 PLUS kart kullanıyordum ve o kartın içersinden almak istediğim bi kaç rtim var tabiki kart yok bende ama MR 3 PLUSun backup ve setleri mevcut nasıl bir yol izlemem gerekir bu ritimleri almam için lütfen yardım edin...

pa 80 deki ritimlerin hangi drum kıt ve perc la yazıldığını nasıl bulabilirim yardım lütfen

Zafer arkadaşımızın dediği gibi eğer ritimler kartsız şekilde çalışıyorsa pa800 e sorunsuz yükleyebilirsin.Çünkü pa80 in içindeki tüm kitler pa800 ün içinde mevcut,yani pa800 geriye dönük olarak tüm korg serileriyle uyumludur.herhangi bir sıkıntı çekmezsin.