• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 800 için roland e,bağlama samplesi (yardım)

ZAFER 1983

Altın
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800 PA 500 TR
arkadaşlar roland klarnet samplesini buldum ama bana roland e.bağlaması sample lazım,nereden bulabilirim,şimdi bazı setlerde baktım ama bulamadım,nereden bulabilirim veya elinde olan varsa bi zahmet paylaşabilirmi,
roland klarnetinin ve e,bağlamasının her zaman yeri ayrıdır bende,

Cevap: pa 800 için roland e,bağlama samplesi (yardım)

zafer abi kızma bana ama birisi g600 ün 9/8 liklerini ister sen bağlamayla klarnet abi roland alsanıza niye 800 kullanıyosun ...:)

Cevap: pa 800 için roland e,bağlama samplesi (yardım)

zafer abi kızma bana ama birisi g600 ün 9/8 liklerini ister sen bağlamayla klarnet abi roland alsanıza niye 800 kullanıyosun ...:)

yok koray neden kızayım tamamen zevk meselesi, :)

setimde rolandın bağlamasının olmasını istiyorum,bu iki ses için roland mı almam gerekir,sample neden vardır orgta işte nerede hangisini neyi istiyorsan samplesini al yükle,
roland aldım diyelim korgtaki istediklerimi ne yapacam,ama korgta her istediğimi sete dahil edebiliyorum,roland kullanırken rolandın klarnetini ve e. bağlamasını çok severdim,korgtada bunun sampleleri var,işte ben bu sampleleri arıyorum,beni anlamışsındır umarım

Moderatör tarafında düzenlendi: