• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 800 soru

• Konbuyu başlatan han80
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 2
  • Görülen : 1K

han80

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Arkadaslar su anda en cok kullanilan Pa 800 SETI hangisi?Diger sorum IDE baska bir setten orga ritm yukledigimiz zaman ritm sesleri acayip geliyor bu uyusmazligi nasil duzeltebiliriz ugrastim AMA yapamadim Yardimci olursaniz tesekkurler arkadaslar

Cevap: Pa 800 soru

arkadaşım şu anda en çok kullanılan set Göktuğ Albayrak arkadaşımızın Modern setidir.Sitede bulabilirsin.Gelelim ikinci soruna başka settin orga ritim yüklediğinde ritimlerin acaip çıkması normaldir.Çünkü ayrıca o ritimlerin yüklendiği Drum kitleride orga yükleyeceksin,o yüklediğin ritmi açacaksın o ritmin yazıldığı drum kiti ritme tanıtacaksın ve yeniden kaydedeceksin.O zaman ritimler düzgün çalışacaktır.

Cevap: Pa 800 soru

arkadaşım şu anda en çok kullanılan set Göktuğ Albayrak arkadaşımızın Modern setidir.Sitede bulabilirsin.Gelelim ikinci soruna başka settin orga ritim yüklediğinde ritimlerin acaip çıkması normaldir.Çünkü ayrıca o ritimlerin yüklendiği Drum kitleride orga yükleyeceksin,o yüklediğin ritmi açacaksın o ritmin yazıldığı drum kiti ritme tanıtacaksın ve yeniden kaydedeceksin.O zaman ritimler düzgün çalışacaktır.

evet ek olarak bi bilgi daha ekleyeyim ram dolu ise kitler çok yer kapladığı için yüklemeyin derim yoksa ram i yakarsınız...set içindeki pcm dosya boyutu 64 mb ı geçmesin dikkat edin.