• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 800'ün Fiyatı Pa900'den Daha Pahalı Sebebini Bilen var mı?

Cevap: Pa 800'ün Fiyatı Pa900'den Daha Pahalı Sebebini Bilen var mı?

Benim için en güzel klavye kendi klavyemdir cunku gücüm ancak ona yetiyor yasasın pa60 bana ne pa800 den veya pa900 den bana faydası olmayan klevya hakkında yorum bile yapmam herkezin kendi klavyesi güzeldir :)

makineci arkadaşa....... bende olmadığını nerden biliyon kardeş. benim rodimmisin?laf kalabalığıyla olmaz bu işler. iyi klavyeciler korg kullanmaz diyosun yani. o zzaman sen etiyopyada yaşıyosun. siz hala casio dasınız kardeş. çoook çocuk gördük bilader. müzisyen olabilirsin. ama klavyeci değilsin. burda koma muhabbeti yapan adam bayaa bi geride demektir. geç bunları kardeş. ben koma kullanmam. hiç kullanmadım. ama pitchbendle hüzzam çalarım. kimle atıştığını bil. bana yaklaş biraz. ondan sonra konuşalım.

makineci arkadaşa....... bende olmadığını nerden biliyon kardeş. benim rodimmisin?laf kalabalığıyla olmaz bu işler. iyi klavyeciler korg kullanmaz diyosun yani. o zzaman sen etiyopyada yaşıyosun. siz hala casio dasınız kardeş. çoook çocuk gördük bilader. müzisyen olabilirsin. ama klavyeci değilsin. burda koma muhabbeti yapan adam bayaa bi geride demektir. geç bunları kardeş. ben koma kullanmam. hiç kullanmadım. ama pitchbendle hüzzam çalarım. kimle atıştığını bil. bana yaklaş biraz. ondan sonra konuşalım.

hocam polemiğe girmicem senle o kadar yazıdan komaya takıldıysan ne diyim artık sana herkesin sanatı kendine herkesin sanatına saygımız sonsuz tamam sensin sen klavyecisin biz bişey değiliz zaten herşey sensin sen biliyosun korg a mail atalımda birdaha klavye yapmadan önce sana danışsın mükemmel klavyecisin ya sen saygılar...

Bütün yorumlarını okudum. Baştan aşağı saçmalamışsın.

Pichbentle Hüzzam çalmak ne demek ya? :D

Bütün yorumlarını okudum. Baştan aşağı saçmalamışsın.

Pichbentle Hüzzam çalmak ne demek ya? :D

valla kardeşim ben bu arkadaşa anlam veremedim her yorumuma bişey ler söylüyor hani bende bişey demiyorum adamın amacı burda bilgi paylaşmak değil milletin yazılarına maydonoz olmak bildiğindende konuşmuyor zaten boş boş konuştuğu belli o yüzden bulaşmıyorum artık :D

aynen hocam. boş boş konuşup insanların canını sıkıyor başka bir şey yok.

Pichbendle Hüzzam çalarım diyor daha ne olsun. :)

o tanıtım videosu bayagı şüpheli birilerinin korga karsı sahsı sıkıntıları oldugu çalan arkadaş tanıtım amaçlı yapmamıs aletı kotulemıs ritim kaçar en berbat seti yukler sonra 900 kotu olur

pitch-benle hüzzam çalmak da ne la.. herhalde koma vermeden hüzzam için pitch bendi kaydiracak kadar yetenekliyim diyor;)

İyi müzisyen Korg kullanmaz diye bir mantık cok sacma .Neden iyi müzisyen korg kullanmazmış.bendeki pa1x snare ve tomları tyros 2 klavyemde bile yok. korgun efektörleri çok gelişmiş neden böyle dedin anlamadım . sende mi bilmiyon yoksa bu işi;)

pitch-benle hüzzam çalmak da ne la.. herhalde koma vermeden hüzzam için pitch bendi kaydiracak kadar yetenekliyim diyor;)

İyi müzisyen Korg kullanmaz diye bir mantık cok sacma .Neden iyi müzisyen korg kullanmazmış.bendeki pa1x snare ve tomları tyros 2 klavyemde bile yok. korgun efektörleri çok gelişmiş neden böyle dedin anlamadım . sende mi bilmiyon yoksa bu işi;)

aslında öyle demek istemedim arkadaş aşırı saçmalamaya başlayınca bende kendimi tutamadım iyi müzisyen her klavyeyle çalar ama türkiyede korgun tutulma amacı basit kullanımı olması yoksa sounddan anlayanlar genelde korgu beyenmez sadece kick veriyor acc basslar çok iyi değil korgta pa1x e lafım yok o bambaşka bir cihaz pa1x ten sonraki cihazlar ne yazikki böyle birde pa900de tonlar güzel acc basslar duyuluyor . halay çalan kendini müzisyen zannediyor biliyorsun. korg pa800 ün en çok tutulma amacı edi zurna saçmalığa bak orgta zurna yoksa beyenilmiyor böylede bir mantık yürütüyor insanlar sadece kick var cihazda ve edi zurna var halay için ideal daha ne olsun dimi :D. yani birilerine göre müzik sadece halay demek :D . asıl demek istediğim sound kalitesi yamahanın çok çok çok daha iyi ama gerek fiyat gerekse kullanım zorluğu ve dokunmatik olmayan ekran ve navale olmayışı kullanıcıya kapalı olması yamahayı gölgede bırakıyor . korgun avantajlarını herkez biliyor ama sound olarak aslında daha iyi cihazlar var biliyorsunuz. korg hep aynı pa1x ten sonra ki bütün cihazlar aynı sounda sahip pa3x ve pa900 de biraz fark yaratılmış ama genelde aynı. yamaha nın dokunmatik ekran ve korgtaki sample kolaylığı olsun açıkça bende korg kullanmam. tabiki zevklerde farklıdır polemik konusu olmasın tamamen kendi düşüncelerimdir. saygılarımla....