• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa1x çiler yaşadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: pa1x çiler yaşadı

Boyle bir calisma olursa iyi olur

lami bey triton studioda videodaki gibi güzel yay kmp leriniz varsa bana gönderirseniz ben elimden gelen editi yapacağım pa1x fan sayfası açmayı düşüotnüyorum sadece bordsuz tek set kullanılacak macitgüncel pa1xset ritim yazan arkadaşlar ile el birliği ile ayağa kaldıracağız saygılar not:bu dünya sultan süleymana kalmadı ki bize kalacak o yüzden set paylaşımı yapalım bazı aramızdaki paragöz insanlar gibi sete para istemeyelim yada parayla almayalım

paylasim icin tskler

eywallah set i upload ettim isteyen arkadaşlar indirip kullanabilir ben yeni bi sete geçiş yaptım macitkamanjat set :) maşallah bi kamanjat yaylı buldum 4 mb. arab yaylı 1 buçuk mb. gündem yay var zaten :) yakında değişik yaylı demolarını dinleteceğim saygılar

Merhaba kostanjus, Bendeki triton studioda exb bord var google korg exb 06/07 yaz. Bu sesler kopya olmuyor.Bu borddaki sesler triton extremede fabrika sesleri olarak var.

çok yakında pa1x süper set çıkacak demoları yakında upload edeceğim dünyanın çeşitli ülkelerindeki sesleri barındırıyor ve hafıza gibi sıkıntı yok türk müziğini en güzel şekilde icra edebileceksiniz + tyros2 3 4 serisini audya5 serisini ve korg pa2x 3x serisini geride bırakacak macitsüper.set çok yakında çıkacak yapım aşamasında

Kempa Yaylı favorimdir, albayrak modern setin içinde var bir bakın işinize yarayabilir.

cok tesekurler

ck esekurler

sevgili dostlarım pa1x setlerinin hepsine baktım ve hiç biri hoşuma gitmedi kısmetse 3 gün içerisinde ilk versiyon pa1x setimi burada paylaşacağım güncellenecek bir set sadece güzel bi grup yaya kaldık gündem yayımız filan mevcut ama güzel yay kmp si bulur bulmaz paylaşıyorum sizinle şimdiden saygılar

tesekür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...