• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa1x çiler yaşadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

macitvega

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron x1 + yamaha dx7 II hd
sevgili dostlarım pa1x setlerinin hepsine baktım ve hiç biri hoşuma gitmedi kısmetse 3 gün içerisinde ilk versiyon pa1x setimi burada paylaşacağım güncellenecek bir set sadece güzel bi grup yaya kaldık gündem yayımız filan mevcut ama güzel yay kmp si bulur bulmaz paylaşıyorum sizinle şimdiden saygılar

Cevap: pa1x çiler yaşadı

Kempa Yaylı favorimdir, albayrak modern setin içinde var bir bakın işinize yarayabilir.

yok hocam ya kempa grubu pa80 dede var şöyle gerçek gibi m3 yaylıları gibi yada şu videodaki yaylı gibi

hatta 800 yada pa2x te güzel kmp si var ise nasıl çıkartılacağınıda tarif edebilirim
1sound
2record
3sağ üst köşeye tıkla
4export
5hdd den yer belirle enter
bu kadar basit kmp paylaşında bizde pa1x leri ayağa kaldıralım üstadlarım

hocam bu yaylı olduguna eminmisin...eğer bu ses varsa diğer sesleri düşünemiyorum bile...şimdiden eline saglık...

yok kadir bey bu yaylı yok gündem yay var normal googleye yaz gündem çeliker yaz çıkar o yay var bende ben daha güzel yaylılar arıyorum olmassa yurt dışından studio almam gerekecek

hocam o yaylıda güzel...fark etmez...paylasmanız yine yeter...teşekkürler..

kullanılan yaylılar banel yay grubu üstünde kempa yazar yada gündem yazar pa800 lerinde yaylılarından memnun kalan varmı acaba gündem 2 nasıl acaba

can dostlar arkadaşın dediği gibi şu pa1x emo bort lu ve bortsuz olan orglarımızı güzel setlerle ayağa kaldıralım kime sorsam alet harika ama set yok diyorlar bir zamaet set yapan arkadaşlarıma duyurulur bu konuda bizlere yardımcı olursanız onur duyarız

bekir bey şimdilik ben varım fakat ben ses konusunda yardımım olur sizde ritim konusunda el atsanız daha çabuk biter setimiz benim sette en güzel sesler var ve boş yerim var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...