• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA1x İ Gerçekten canlandırmak istermisiniz?

DJ_SuSKuN

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
PA-1x-800-3x-E40-G600-VA7-XD9
yazın bitmesiyle beraber ... yaklaşık 1 haftadır boşum... Forumları geziyorum sürekli hep aynı muhabbet :)

elimde şuan Direckhd si performları vs kısım kısım türlerine göre ayrılmış bi set var(board sız 32 MB). yani vahteler bi yerde 2-4 ler bi yerde kemanlar bi yerde elektrolar ayrı ayrı vs ... sette tabiki düzenlenmesi gereken ritimler vs var eksik yok diyemem. çalışmayan bikaç ritim var. ama temel olarak fazlasıyla iş görür. zamanım olmadığı için pek uğraşamadım.

setin kitleri her türde ritim yazmaya yeter. 3-5 MB lıkta boş yer var bikaç sample eklemek için bıraktım ..

PA1X kullanıcılarına sesleniyorum ... !!!

Buyrun hodri meydan kendmize PA1x usb set yapalım ... bir sürü insanız şurda bi seti toparlıyamıyosak ayıp bize ...

başlangıc benden olsun ... seti sizinle paylaşayım... ocak ayı boyuncada yazabildiğim kadar ritim yazıcam! 10-olur 20 olur bilemem ...

eğer içinizde böyle bir projeye gerçekten destek verebilecek az çok ritim ve ses yazma bilgisi olan arkadaşlar varsa ... bi grup oluşturun... grup oluşunca paylaşımlarımıza başlıyalım...

Mehmet Ali EREN - 0507 555 59 57

Set içeriğine aşşağıdaki Fotolardan bakabilirsiniz...

normalde çok eringecimdir :D söz konusu pa1x olunca dayanamadım :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: PA1x İ Gerçekten canlandırmak istermisiniz?

IMG_20151230_014307.md.jpg
[/url]

hani belki kuru gürültü yapıyo dersiniz :D bu arada ritim ve seslerin isimlerini değiştirme gereği duymadım ... ama içeriklerini kendime göre editledim .. yaklaşık 2 yıldır bu klavye ile program yapıyorum bu haliyle bile yetiyo ...

herkes elini taşın altına koysun arkadaşlar ...

şunuda söyliyim kimse yanaşmazsa ocak ayı içinde eksik olan ritim ve sesleri toparlicam bikaç ekleme daha yapıcam ..
ücret karşılığında satıcam . ya gelin beraber bişeyler yapalım ... yada eski sistem bencilliğe devam :) :-*

ritim banklar nerdeyse dolu .. voice bölümü ise geneli tek sayfa 2. sayfalar boş... macunlar vs çok kullandığım sesler 2 sayfa...

daha çok foto atmak isterdim ama site yönetimi neder bilemedim ...

Ben şahsen sıfırdan ritim yazamıyorum ama editleyebiliyorum. Yani kanal kopyalama, event edit, kit edit, ritimden bazı öğeleri silme, yerine yenilerini ekleme vs. işlemleri yapabilirim. Seste editlerim geneldede başarılı oluyor. Yardımım ancak bu noktalarda olabilir. Ben emo boardlu kullanıyorum ve şuan üzerinde çalıştığım sette emo tabanlı. Setin gidişatında memnunum ama sendeki set üzerindende bir şeyler yapmaya çalışabiliriz. Açıkçası pa1x de emonun üzerine yüzeysel çalışmalarla çıkılabileceğini düşünmüyorum. Bunun için kapsamlı ve sil baştan bir çalışma yapılması lazım. Ama boardsuz kullanan arkadaşlar için ve yenilik olması adına elimden gelen bir şey olursa bende bir ucundan tutarım. biraz vakit problemim olsada yinede yardımcı olmaya çalışırım. Tabi bu çalışmalar bir plan ve görev dağılımı çerçevesinde yapılmalı. Aksi takdirde karışıklık olur. Bizimde cihazlarında set yüklemekten devreleri yanabilir :) örneğin ben slow, pop gibi tarzlarla daha ilgiliyim, bu bölümü ben üstlenebilirim" gibi bir paylaşım yapabiliriz. Yani birazda senkronize çalışmak lazım ama nasıl?

Volkan hocam bana herşey uyar... Yeterki bi ekip oluşturulsun ben herşeye varım :) eğer derseniz sadece emo board lı sistem üzerindede çalışabiliriz sorun değil... Emoboard bulun bana alayım ... 1 gün içinde düzenler 2. Gün yeni şeyler üretmeye başlarım... Ritim yazma ses yazma full destek benden...

Hatta seti trakyamüzik.set olarak yayınlayabiliriz. Güncellemeleride burdan takip ederler...

Emo board araştıralım üstad sana o zaman :)

benden;

giresun karşılaması horun alucra 5/16 dik çalışır....

saygılarımla
yıldıray

Emo board ben çok araştırdım ama bulamadım maalesef...

slm arkadaşlar.dün akşam dj suskun beyfendi ile görüştüm allah razıolsun bayağı bir konuştuk bilgi alışverişi konusunda.dün gece karar verdim ve elimdeki seti düzenlemeye koyup kendi çapımda :) djsuskun beyfendiyle paylaşacağım düşüncem bu şimdilik.ortaya karma ama düzenli güzel bir set çıkarmayı hedefliyorum.allahın izniyle bu saatler diliminde çalışmaya başlıyorum allahın izniyle ocak ayının sonuna kadar full çalışacağım bakalım neler olacak :)

Vakit varsa güzel uğraşlar bunlar. Kolay gelsin kardeşim.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri