• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa1x RAM resimli bir bakin arkadaslar aciiilll

• Konbuyu başlatan g600
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 15
  • Görülen : 3K
Cevap: Pa1x RAM resimli bir bakin arkadaslar aciiilll

Resimde sağ tarafta bulunanlar rem, yani setinin içeriğini depolayan ünite...
Sol tarafta bulunan boş slotlar da exboard slotlarıdır. Yani emoboard varsa onun takılı olması gereken slotlardır.
Rem olarak sağ taraftaki takılı olan yere ve 32 mb olarak yükseltebilirsiniz. Remler çift olarak satılır ve 32 mb yüksek remi desteklemez. Emoboard gibi exboardınız da varsa toplam boyut 64 mb olur. Ancak exboard remlerini silemez, üzerinde değişiklik yapamazsınız.
Umarım yardımcı olmuştur.

Tesekkur ediyorum sizinde basinizi sisirdim millete dert olmusum vay anasini ya nese saygilar sayin arikan

Balaban amca herkesin kafasina gore ben bin defeda konu acarimm besbin tanede bu kimseyi ilgilendirmez istemeyen zaten yardim etmesin illaki cihazda sikinti var diye konuu acilmaz sonucta bu forum ne ise yarar yeri geliyo bende bir cok kisinin ismini goruyorum bisey drmiyorum nese saygimi bozmak istemem saygilar !!!!!!

Evlat, bütün demek istediğimde buydu neticeten. Bravo, sen saygını yitirmedikten sonra ne desen bu yaşta bile başımın tacısın, hatta gerekirse sırtımda bile taşırım seni. :)

set isteme konularında emo boardlı orgun olduğunu söylemişsin ama sanırım yanılıyorsun.resimdeki görüntüye göre sende emo board yok

Allah yardimcin olsun diyelim..

set isteme konularında emo boardlı orgun olduğunu söylemişsin ama sanırım yanılıyorsun.resimdeki görüntüye göre sende emo board yok

aynen ole sonradan farkettım kardesım yapacak bısy yok