• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa1x satılık!!!

YAMAHAA300

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Merhaba arkadaşlar elimde pa1x var satılık 32 ram 40 gb hdd mp3 board FDD Disket sürücü fiyat: 3000 tl İLGİLENEN ARKADAŞLAR İÇİN İRTİBAT TEL: 0537 653 99 95

Saygılar

Ekli dosyalar

• 18062011345.jpg
    18062011345.jpg
    180.2 KB · Görülen: 312
Cevap: Pa1x satılık!!!

nerde ikametgah ediyorsun

selamlar 2000 TL paramız var uyarsa alalım aleti

Elımde para olsa hemen alırım muhtesem bır saundu var agır ama saglam benım gıbı ev kullanıcılarına gore guncel kalsın

S.a mp3boardý satarmýsýnýz ?

Valla alet güzel bendede tam 3000 tl var lakin Ketron SX3000 yada Yamaha A2000 almayı düşünüyorum yoksa teredütsüz alırdım. pa1x saundu çok güzelk bir alettir bilirim pa1x almayı düşünen varsa kaçırmasın. sana hayırlı satışlar

şu anda sana 2000 tl teklif veren arkadaşın yaklaşık iki ay önce pa1x cihazına3400 tl teklif etmiştim iki hafta sonrada 3350 tl teklif etmiştim daha sonra bana üç kağıtçı muamelesi yapmıştı neden daha düşük teklif etmişim diye bana laf sokmaya çalışmıştı kendisi hatırlar
acaba kendisi şu anda hangi konumda çok merak ettim doğrusu

Moderatör tarafında düzenlendi:

gencturk59 arkadaşım aynı arkadaş 2800 TL ye pa800 istemiş diğer bir ilanın da ben de kendisine küçük bir ironi yaptım. Sen takılma böyle şeylere her aletin bir hakkı var tabiki biz bazı arkadaşlar gibi fırsatçılık yapmıyoruz.
Durmumu sormuşsun anlatayım güzel kardeşim. Ben aslen mühendisim arkadaşım ve müziği de maddi beklendi olmadan yapıyorum. Valla bu işi de zevk için yapacaksan 100 üne 200 üne bakmam org veya tesisat alırken, çünkü bu iş ticaret değil bir tutku bana sorarsan. Sen hala o zaman sana neden kızdığımı anlamamışsın. Önce diyorsun ki aleti bana 3400 e sat, olmaz diyorum. Sora bir kaç gün sonra hani sen çok uyanıksın ben de çok sıkışığım ya diyorsun ki 3300 vereyim!! Şimdi senin bu yaptığın hareketi doğada çakal denen hayvanlar yapar belgesellerde vardır oldukça nasıl avından faydalandıkları. Benim ihtiyacım olsa bile senin bu şekilde fırsatçılık yapman doğrumyud peki ayıp değil mi 100 lira için ???

gencturk59 arkadaşım aynı arkadaş 2800 TL ye pa800 istemiş diğer bir ilanın da ben de kendisine küçük bir ironi yaptım. Sen takılma böyle şeylere her aletin bir hakkı var tabiki biz bazı arkadaşlar gibi fırsatçılık yapmıyoruz.
Durmumu sormuşsun anlatayım güzel kardeşim. Ben aslen mühendisim arkadaşım ve müziği de maddi beklendi olmadan yapıyorum. Valla bu işi de zevk için yapacaksan 100 üne 200 üne bakmam org veya tesisat alırken, çünkü bu iş ticaret değil bir tutku bana sorarsan. Sen hala o zaman sana neden kızdığımı anlamamışsın. Önce diyorsun ki aleti bana 3400 e sat, olmaz diyorum. Sora bir kaç gün sonra hani sen çok uyanıksın ben de çok sıkışığım ya diyorsun ki 3300 vereyim!! Şimdi senin bu yaptığın hareketi doğada çakal denen hayvanlar yapar belgesellerde vardır oldukça nasıl avından faydalandıkları. Benim ihtiyacım olsa bile senin bu şekilde fırsatçılık yapman doğrumyud peki ayıp değil mi 100 lira için ???

ya çok ilğinçsin doğrusu ben senin maddi durumunu sormadım neden açıklama gereği duyuyorsunki ben seni aradığımda programlarım var hemen veremem zaten cihazı diyorsun şimdide ticari değil hobi amaçlı ilgileniyorum diyorsun ben senin zamanında sattığın pa1x e 3350 tl teklif verince fırsatçı ve çakal oluyorum sen 2000 tl teklif verince ironi yapmış oluyorsun öylemi sana bu yakıştırma yapma statüsünü mühendis olmanmı veriyor. demekki şöyle bir durum var ben yazdığım mesajlarda ölçümü kaçırmıyorum ama senin statün var arkadaş mühendissin her türlü yakıştırmayı yaparsın dimi .
ben sana teklifi yaptım ve yapığım teklif hiçte ölücü fiyatındada değildi sen satmadın mal senin malın ben buna gocunmam çakal olan benim
ama sen neden dişlerini gösteriyorsun ben onu anlamadım
tabi nerden anlayacazki ben normal bir insanım arkadaş mühendissin

sana sadece şukadar söyliyim ben bu piyanistlik işini ticari amaçlı olarak
yapıyorum eğerde bir alet değiştireceksem 100-200 değil 500tl ucuza verir satarım ve sattığım kişilerde bilir son olarak 3 ay önce 1750 tl ye or700v2 plus sattım izmirden piyanist kadir arkadaşa ve ben bu işi vergi mükellefi olarak yapan sayılı kişilerdenim. yorum diğer arkadaşların

Ekli dosyalar

• Resim.jpg
    Resim.jpg
    92.8 KB · Görülen: 233

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri