• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa3x aranıyor.

• Konbuyu başlatan piynst
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 42
  • Görülen : 8K
Cevap: pa3x aranıyor.

çocuk yamahayı metleyince hoşuna gitti ama demi ilker...biz uyarınca yüklenmeyin diyosunn....

Evet hosuma gitti abi bir sorunmu var kulagimiz duyuyor Allaha sukur ;)
Saygilar
Not:pa3x e yaptigi elestirilerin ayarinin kactigi konusinda sizinle ayni fikirdeyim ce usb konusundada...

Evet hosuma gitti abi bir sorunmu var kulagimiz duyuyor Allaha sukur ;)
Saygilar
Not:pa3x e yaptigi elestirilerin ayarinin kactigi konusinda sizinle ayni fikirdeyim ce usb konusundada...

sen daha benim ne yazdığımı anlamamışınki,ben sana deyeyimkii.

Yazdiklarinda karmasik anlasilmayacak bir nokta yok abi ayrica yanlista degiller ...
Sozum geneldi sahsa degil
Sevgiler

Tamam yuklenmeyin cocugunuz yasindaki gence bu kadar!
Uslubunu bende cok begenmedim ama uyarirsaniz duzgunce yetecefine inaniyorum. ..

Yaşımız gereği eğitmenlik vazifemiz var tabii... Bu tür eleştiri yazerken biraz düşünmek lazım.Beğenmedim ama bu firma tüm dünyaya mal satıyor. Nice pro müzisyen bu markayı kullanıyor. Her orkestrada korg markasını görüyorum.Bunlar niye kullanıyor kütük gibi soundu...Allah allah... Diğer üstadlar ne demiş.... Bu kadar ekonomik sıkıntıya rağmen bin kişi bu aleti Türkiyede almış. Bu kadar kötüyse hiç mi işten anlayan yok .... Pa80 daha iyiyse insanlar parasının düşmanımı....Ben mi çok akıllıyım acaba....

Hiç düşünmüyormusunuz allahaşkına.....

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu arada,pa3x kullanan arkadaşar evde hangi hoparlör sistemini kullanıyorlar acaba?
2+1 orta seviye bir ses sistemi alsam işimi görür mü? Endişem şu: Evde hoşuma giden bir ses ya da ritim sahnedeki sistemde kötü çıkar mı? Pa800'ün orijinal hoparlörü olduğu için, evde ne duyarsak sahnede de aynı şeyi duyuyorduk. Ne tavsiye edersiniz?

Dogrusun Mustafa Abi bir kere iki aletin sound engine leri birbirinden farkli :)
Genc arkadasimiz biraz haddini asan sozler sarf etmis heyecanla mazur gorup duzeltmek siz abilerimize dusuyor ama iste onunda dozu kactimi genc arkadasimizin sevki kirilabilir diye dusunuyorum...
Eminim kendiside hatasini anlamistir tarzi anlaminda...
Ama yamaha soundu konusundaki begenisine bende sahsen katiliyorum ama bu demek degil pa3x kotu bir alet aksine gayet guzel ve bazi noktalarda ortamlarda yamahadan daha iyi...
Saygilar

Ben yillardir evimde m-audio av40 kullaniyorum tavsiye ederim fiyat performans acisindan gayet basarili...
Butceniz uygunsa alesis monitorlerede bakabilirsiniz
Hayirli ugurlu olsun yeni klavyeniz....

..
Ama yamaha soundu konusundaki begenisine bende sahsen katiliyorum ama bu demek degil pa3x kotu bir alet aksine gayet guzel ve bazi noktalarda ortamlarda yamahadan daha iyi...
Saygilar

Yamaha kim biz kimiz allahaşkına....Sesini onu bunu beğenmemek ne haddimize....Konuşuyoruz işte....

Bu arada,pa3x kullanan arkadaşar evde hangi hoparlör sistemini kullanıyorlar acaba?
2+1 orta seviye bir ses sistemi alsam işimi görür mü? Endişem şu: Evde hoşuma giden bir ses ya da ritim sahnedeki sistemde kötü çıkar mı? Pa800'ün orijinal hoparlörü olduğu için, evde ne duyarsak sahnede de aynı şeyi duyuyorduk. Ne tavsiye edersiniz?

diyelim evde 2+1 e bağladın ses hoşuna gitti,sonra sahnede pro tesisata bağladın,duyduğuna inanamıcan,çünkü saund harika gelcek..nerdenmi biliyom..ben evime sırf sesi iyi almak için servo psr1200 s amfi,özel yapaım 600 watlık kolon mikrofon aldım,hatta tesisat kablosunu bile porelden aldım..yani pro tesisat kurdum sıfır olarak eve..ama orjinal korgun pas kolonlarınında çok iyi olduğu söyleniyorr..eve 4+1 ses sistemi bile kurarsın istersen,pas kolona para vermek istemiyosann burdan bakabilirsin resmime

Moderatör tarafında düzenlendi:

Estafurullah abi ben size inanin cok yakistiriyorum Tyrosu tum ses ve ritimler tarziniza cok uygun. ...
Ne klasikler calarsiniz o fabrika ritim ve sesleriyle....