• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa3x aranıyor.

• Konbuyu başlatan piynst
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 42
  • Görülen : 8K
Cevap: pa3x aranıyor.

pa3x kötü demedim değerli üstadlar :) yalana gerek yok ritimleriyle düğünü götürdüm.. elektro bağlama ve solist sesi ritmin altında kalarak düğün yaptık... ara ara arkadaş çiftetelli ritminde 2-4 lük parça okuyor işin gırgırına filan herkes kopuyor.. benim tek canımı sıkan nokta bu kadar güzel alete daha güzel bi dokunmatik ekran yapılsaydı .. tırnakla dokununca hissediyor genelde.. gümleme sorunu stand by a basılı tutmayı unuttuğunuz zaman tesisatı bile yakabilir.. dün öyle unutmuşum millet yerinden sıçradı düğünün sonlarında :D Yanlış anlaşılmayayım, cihaz güzel ama sırf düğün için o kadar para vermek biraz tuhaf geliyor... çünkü bi çok ritmi pa80 ritmiydi kullandığım 4*4 ritimler filan.. ce exb yi kullanmadık zaten

Benim yazılarımı okumadığınız belli. Dokunma ekranı kaç tane org firması yapıyorda siz beğenmiyorsunuz. Herkesin eleştirdiği pa800 altıncı yılında hala en çok kullanılan org ve ayakta duruyor. Siz o parayı vermeyin ve başka org alın. Mesela pa80 vaya tuşları yumuşak olanlardan....

Ritim sesini kısma düğmesi yokmu da ritim önde kaldı....

(Yazılarımdan eleştiri hakkının olmadığını anlama. Hiçbir orguda beğenmek zorunda değilsin. Ama mantığa uyan , doğru eleştiri yapılırsa herkes aydınlanır ve ona göre pozisyon alınır. Subjektif, genel ifadelerle şöyle böyle diyerek dünyaca saygınlıkları olan firmalara çamur atmak doğru değil)

Moderatör tarafında düzenlendi:

ben pa3ximi alınca vocal harmony özelliğini kullanmadan asla sahneden inmem mesela, düğün deyip geçmemeli, yaptığın işi severek yapmalı, insanlara güzel hizmet sunmayı bir borç bilmeli müzisyen, şu an or700 v2 plusla düğün çalıyorum gayette güzel oluyor ama, v2 plus yetiyor diye pa3x almamak olmaz sanırım

gökhan kardeşim ce exb konusunda sana katılmıyorum sırf o ce exb de ki klarnet sesi için bile pa3x alınabilir çok kaliteli sesler var ce exb de ...

üstadım seslerine lafım yok, ritimleri hoş değil.. elektro sesi var bi tane tril yapıyor o elektroya hasta oldum... setteki seslere laf ettirmem süperler çünki..

keşanlı hocam, pa800 de kullandım ama dokunmatik ekranı nedense pa3x ten daha iyi alıyordu.. bide ritim sesini üstte tutmayı ben değil solistim istedi..orgtan kaynaklanan bi sorun değil.. ritim sesin detone olmasını pek belli etmeyeceği için :)