• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa3x Fiyat !!!

• Konbuyu başlatan dzenga
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 11
  • Görülen : 8K

dzenga

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Korg Pa3x ile alakalı fiyatlar şuana kadar söylenti durumunu aşamadı , acaba gerçek bir bilgisi olan arkadaşlarımız varmı ?

Cevap: pa3x Fiyat !!!

alet mart nisan gibi çıkacak bunun için fiyat söylentiden öteye geçemiyor bekleyip görücez

Ben alete şuan exb set hazırlayan cüneyt ertaç abimize birebir msn den konuştuk ve 61 tuşlu olanını sordum kesin ve net cevap olarak 2650 euro mart 15 civarı türkiyede satışta dedi.

61 tuş olanı 2650€ 76 tuş 2850 € net fiyatıdır ben 61 tuş olanından sipariş verdim kaporasınıda verdim

aradaki farkları :
76 da motorlu ekran hard disk ve tuş sayısı
61 de motorsuz sabit ekran hard disk yok başka hiç bir fark yok cihazlar gerçekten farkedilecek şekilde farklı 800 ve 2x den

Ben nisan sonuna kadar beklicem çünkü euro suan 2150 nin altına düşmüyor , şöyle bi en azından 2000 i görsün. Tabi inşallah görürse :) Şimdilik bir çok ekonomistin demesi haziran da 1900 seviyesine inmesini kesin gözüyle bakıyorlar ama pekte inandırıcı değil bana göre. ama hiç belli olmaz. Yada tam tersi yükselirse o zaman dahada kötü ama ne demişler her çıkışın bir inişi vardır. Bakalım biraz beklicez görcez ne olacağını.

Yorumlar ve bilgilendirme için teşekkürler arkadaşlar !!!

€3000 mart 15 diye söylenti var ama bilmiyorum fiyatı sadece gördüm

fiyatlar doğru arkadaşlar ayrıca pa-3x in hoparörüde nisan mayıs gibi satışa çıkacakmış onunda yaklaşık 300 eur gibi bi fiyatı olcakmış