• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa3x pro için tavsiyelerinizi bekliyorum

Cevap: pa3x pro için tavsiyelerinizi bekliyorum

arkadaşlar merhaba temiz 2.el 3x arıyorum bilginize .selamlar.

Korg pa3x sahibiyim, sahsi fikrim eger orgu almani karsilayacak finansal destegin varsa hemen al derim kardesim. 7-8 aydir kullaniyorum daha dun almis gibi orgu calma hevesim maksimum seviyede. Cok manyak bir alet, alirsan hic pisman olmazsin. Allahima cok sukur ki bana o aleti almayi nasip etti insallah butun isteyenler alir :). Makedonyadan selamlar

arkadaşlar ben pa3x aldım cok memnunum pa 800 ve pax2 yanında teneke gibi kaldı cok güzel muhteşem bir alet herkese tavsiye ederim cok fena pa3x alınca anlıcaksın ve farkını göreceksin

abi hiç düşünmeden al evde 7500 watt sony müzik seti var sete bağlıyorum orqu.tonlar harika hele orgun üzerinde maxx audio sistemini aktif edip iyi ayarladın mı tadına doyum olmuyor tonlar %100 stereo ve tane tane çıkıyor-hele o loop lar yok mu looplar sanki enstrumanlar yanımda canlı canlı çalıyor o kadar etklieniyorum ki bazen o ritmleri taksimleri seslere loop ları tonları duyupta dinleyince tüylerim ürperiyor iyiki almışım tavsiye ederim ;) 3x 61 tuş....
pa800 ünde hakkı yenmez 2x inde.ama 3x i kullandıktan sonra vallahi pa800 sanki pa55 gibi geliyor insana

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bel ağrısı yapar:):):)

karşim senin gönlün hangisinden yanaysa onu al kendin yap seçimini hepsine bak dene karar ver