• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa3x pro için tavsiyelerinizi bekliyorum

Cevap: pa3x pro için tavsiyelerinizi bekliyorum

benim nacizane fikrim şudur.. adı geçen iki alet kendi firmalarının en pahalı ve donanımlı aletleri. fakat arada 3000tl fiyat farkı var.. yanit4 pa3x ten üstünse 3000tl farkla üstün olmak zorunda zaten.. tam tersi olsaydı pa3x t4 ten 3000tl pahalı olsaydı.. yine bu mukayese yapılamazdı.. iki aleti aynı kategoriye koymak için öncelikle tüm kriterlerinin uyması zorunludur.. fiyat+donanım+kasa kalitesi... gibi.. kaldıki bu iki alette birbirine örtüşmeyen artı ve eksi yönde özellikler var.. neden hala bu mukayese yapılıyor anlamıyorum... adam almış t4 ü elden çıkaramıyor. bakmışki korg un piyasası var takas yapmış şimdide korgu karalayıp elden çıkarmanın yoluna bakıyor.. tamam herkez istediğini yapsın ama başkalarını yalış yönlendirerek yada bir aletin satışına mani olarak yapılmamalı.. saygılar sevgiler...

samsonthe Sen bu orgu Okutmanın peşindesin niyetin satmaksa 2 el bölümüne ver ilanını boyle her konya karalama yapmana gerek yok daha aletin ne ozelliği var haberin yok alet hakkında bilip bilmeden atıp tutuyorsun

kardeşim ben hiçbirşeyi karalamıyorum okutma falan böyle şeylerden anlamam aletleride en az sizin kadar iyi tanırım bilirim..ben aradaki ses saund farkından bahsettim dikkat edersen kararlama gibi birşey söylemedim her özellini biliyorum sadece alette çalıp okuyup kaydetmek özelliği olmamasına çok canım sıkıldı alışmak lazım bilmiyorum ama sesler çok sert geldi bana setle alakası yok aletin kendi içerinden sesler çok sert geldi bana

Tyros4 ü çok beğeniyordunuz. Set yapacaktınız. Sevincinizden herkese tavsiye ederken niye sattınız peki..Hadi sattınız niye yerden yere vuduğunuz pa3x si aldınız. Ben tahmin ediyorumda arkadaşlarda öğrensin diye yazıyorum.Yakında pa3x side satıp Pa80 alırsınız....

mustafa abi yaptık bir hata ama pa 80 asla almam abi

kendin diyorsun aletin tanıyorum ama laydetme ozelliğinden haberin bile yok nasıl iştir ?

kendin diyorsun aletin tanıyorum ama laydetme ozelliğinden haberin bile yok nasıl iştir ?

yardımcı ol kardeş varsa nerde menüyü altüst ettim bulamadım bir yardımcı olursan

kardeşim ben hiçbirşeyi karalamıyorum okutma falan böyle şeylerden anlamam aletleride en az sizin kadar iyi tanırım bilirim..ben aradaki ses saund farkından bahsettim dikkat edersen kararlama gibi birşey söylemedim her özellini biliyorum sadece alette çalıp okuyup kaydetmek özelliği olmamasına çok canım sıkıldı alışmak lazım bilmiyorum ama sesler çok sert geldi bana setle alakası yok aletin kendi içerinden sesler çok sert geldi bana

Sesi sert olan dahamı kötü oluyor acaba. Bana göre korgun sertliği oyun havası için daha iyi.....Yamahanın güzelliğini anlamak için ayrı repertuar gerekir.
Bu arada açtığın konu başlığı burada yazdığın gibi anlaşılmıyor ''kaşındım pa 3x pro aldım deliler gibi pişmanım ''
Şimdiye kadar yamaha ps55, yamaha psr6100, elka omb 5, technics kn800, yamaha Dx7-I ve II, gem WS2, Roland U220 modül, Solton Ms5, Solton Ms50 ,Ms60, Ms100 ,Ketron SD1, Roland Va7, Korg Pa2x, Roland Gw8 kullanıp sattım.Hepside şahane aletlerdi. Hiç pişmanlık duymadım....Siz en iyisi doktora gidin.....

Moderatör tarafında düzenlendi:

yardımcı ol kardeş varsa nerde menüyü altüst ettim bulamadım bir yardımcı olursan

bak halen yukarda bu özelik yok diye ikinci kez yazmışsın..bide aletin her özelliğini biliyom demişsin..hadi sana söyleiyem ,ekranın altında shift ve record düğmesi var.shifft ve recorda aynı bas.ekrana kayıt gelcek.en üstekini 256 bit yap.rec bas. kayda gir istersen de söyle...ama bir dahada bilip bilmeden yazma..

Arkadaşlar pa3x'in fabrikasyon ritim ve sesleri, Pa800 ile aynı mıdır? Ya da 800 de olan herşey 3x'de de var mıdır? Örneklemek gerekirse: pa80'de çok beğendiğim bir ses pa800'de yoktu.

arkadaşlar bu konuya yeni baktım samsonte abiyle baya bi münakaşa yaşanmış :) bende tyros 3 vardı memnun değildim levent abide pa 3x pro takas ettik hiçte pişman değilim tam bir düğün aleti ki hele son barış seti yükledim tam istediğim gibi oldu alet süper herkesin zevki tabi bende koyu bi yamahacıydım kötülemiyorum çok güzel alet fakat gel gelelim set derdi vardı o yuzden ısınamadım aletler sahibini buldu :) herkeze bol kazançlar hayırlı müşteriler

arkadaşlar bu konuya yeni baktım samsonte abiyle baya bi münakaşa yaşanmış :) bende tyros 3 vardı memnun değildim levent abide pa 3x pro takas ettik hiçte pişman değilim tam bir düğün aleti ki hele son barış seti yükledim tam istediğim gibi oldu alet süper herkesin zevki tabi bende koyu bi yamahacıydım kötülemiyorum çok güzel alet fakat gel gelelim set derdi vardı o yuzden ısınamadım aletler sahibini buldu :) herkeze bol kazançlar hayırlı müşteriler