• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa500 Batı modeli Türk Setlerini Okuyor mu?

Cevap: Pa500 Batı modeli Türk Setlerini Okuyor mu?

Pa500tr dahi olsa bence hiç bulaşma özü zevk meselesi saygım var fakat ben aldığım gece sabahı zor ettim götürüp geri verdim.

pa500 batı var bendede kartsız setleri okuyor yukarıda pa 50 yazmışım

Pa500tr dahi olsa bence hiç bulaşma özü zevk meselesi saygım var fakat ben aldığım gece sabahı zor ettim götürüp geri verdim.

Üzerinde ham sesle bende ilk aldığımda pişmanlık duymadım dersem yalan olur ama ben sabahı zor etmedim :) buldum adamları verdim parayı aldım seti ve yine buldum adamları verdim parayı yazdırdım ritimleri ve sesleri şimdi sen gerçekten o orgu tanıyamazsın...Tüm orgların ham hali iğrenç zaten...Mesele elden geçirmek ve benim için artık pişmanlık kesinlikle söz konuısu değil arkadaşım...Saygılar

selam.Korg pa 500 Oriental aldim ,bir hafta icinde geri verme ve parami alma imkanim var.
siz üstadlara sorum ,ben bu orga türk ritimi yükleyebilir miyim ,,
eger cevabiniz hayir olursa geri vermeyi düsünüyorum.avrupada yasadim icin oriental almak
zorunda kaldim.belki türkiyede tr modelini alirim,, fiyatlari ne kadar kulanilmamis Avro/Euro olarak.