• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa500 e 800 sistemi yüklücem

Cevap: pa500 e 800 sistemi yüklücem

Clhazınıza yazık olu yapmayın şöyle şeyler

Abilerim teorik olarak dediginiz olay gercekleşse pa800 ün data ritimlerinin çaldıgını farzedelim yine rom yetersiz kalır yükliyebileceginiz ritim boyutu orjinal pa 500tr standardını aşamaz ve de son olarak sound değişikliği farketmiycek aynı pa500 soundu çıkacak...yapmaya çalıştıgınız olay xp bilgisayara windows 7 yi kurmaya benziyor...kafamdaki teori bu...lakin pa800 boordu ve renkli ekran takabilirseniz belki mümkün olabilecegini düşünüyorum ama ilave fonksiyonlar
Pa800 ün orjinalinde yerleri oldugundan pa 500 de delik açıp tuş uydurmak mantıgı doğuyor. ..keşke bizler yabancı firmalara bagımlı kalmadan yerli orgumuzu üretebilsek türkiyede zaten bilindigi gibi
Org firmalarına destek veren üstad ritim yazarlarımız var...

arkadaşlar pa 500 fabrika güncelleme formatını ve iştetim sistem formatını pa 500.de nasıl yapabilirim. Dosyalar var ama uygulama yok. (Bkb degil fabrika formatı ve işletim sistem formatı) teşekkürler.

Slm korg pa500tr os restore dosyasini nerden indirecez fabrika ayarlarina geri donmek icin hangi dosyayi sd karta atmaliyiz? Aciklama yapmislar nette ama detayli aciklama yok os restore yi sd ye atin.demisler al dosyasiyla os 1.19 res cikiyo hangisi birde pa500tr bkb var bir kere yaptim org normal aletten ses gitti simdide servise getirdim oldu ama user 2deki ritimleri calmiyo ritim ekranda gidip geliyo nette ver os dosyasi ama pa500 yaziyo hangisi nerden indirecez