• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa500 e 800 sistemi yüklücem

cinobela

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 55
s.a arkdaşlar bana elinde pa800 veya 2x olan arkadaşlar bana sistemini kopyalayıp verebilir mi ? pa500 e o sistemi yüklemek istiyorum... usb yi pc ye bağlayıp org açma tuşuna basarken style play ve media tuşlarına aynı anda basılı tutup açıp pc den o sistemi bana kopyalayıp verebilir misiniz ??

Cevap: pa500 e 800 sistemi yüklücem

hocam pa500 de donanımsal değişiklikler gerekiyor. o şekilde yükleme yapamasssın. sistemin kiritlenir benden demesi.

kilitlenirse bir daha nasıl açılır
bilgin var mı?

işte o nu biraz zor açarsın dtlye gönderirsin şansına ya açılır 100-200 lira ile kurtulursun yada yeni bir board takarlar orgun yarı parasını bulur herhalde

açılışta intro1'den format atabiliyormusun?
+
yine açılışta style play+media tuşlarıyla servis menüsüne girebiliyormusun?

işte o nu biraz zor açarsın dtlye gönderirsin şansına ya açılır 100-200 lira ile kurtulursun yada yeni bir board takarlar orgun yarı parasını bulur herhalde

yok ya ne alaka sistem yüklemekle board mu bozulur. anca kilitlenir. :D

Hocam onunla ugrasma hic.elindeki orgun 800 gibi olmasini istiyorsan 500 tr yi satip 800 al.her orgun kendine has guzelligi vardir.korg orglarin sistemini özel yapiyo datasini v.s mumkunu yok okumasina.deneyipte sıkılmayan canını sıkma.

Hocam onunla ugrasma hic.elindeki orgun 800 gibi olmasini istiyorsan 500 tr yi satip 800 al.her orgun kendine has guzelligi vardir.korg orglarin sistemini özel yapiyo datasini v.s mumkunu yok okumasina.deneyipte sıkılmayan canını sıkma.

datayı okumasına okurda donanımsal (memory chip,kök yazılım ,panel board vs. ) değişiklikler gerekiyor. yani bunlara yapacağın masrafla yine pa800 alırsın. zafer hocanın dediği gibi değmez. ha elinde pa800 olsa o zaman olay değişir.

Sistemi yukledikten sonra acilmazsa nandformat atarsin sonra os yuklersin olur biter.

açılışta intro1'den format atabiliyormusun?
+
yine açılışta style play+media tuşlarıyla servis menüsüne girebiliyormusun?

evet giriyorum sorun yok... Os yüklemeyide biliyorum