• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa500 Edi Zurna..?

musa198585

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA500 " TÜRKİYE "
Arkadaşlar.. Bildiğiniz Üzere Pa500 TR Sample Ses Okumuyo.. Sizce Buna Edi Zurna Eklenir Mi..? Sample Eklediklerini İddia Eden Arkadaslar Var.. Ondan Dolayı Soruyorum..

Cevap: Pa500 Edi Zurna..?

Ekleniyor tabi sen pa 500 tr deki sesleri hiç dinledin mi orjinalide sonradan yazılanlarıda bu org bir tek şunu yapmıyor son ki üç dört gibi sesleri okumuyor ama orjinal sample sesler var içinde zılgıt gibi ıslık gibi hay hey gülme gibi bir sürü onlarda zaten yetiyorda artıyor

ne eklenmesi yahu? performance sesler ile sample ı karıştırıyorsanız daha ne diyeyim..

kardeş herhalde yanlış söyledi performans sesleri yüklenir ama sample ses okumaz ve yüklenmez ama zaten içinde bir sürü sample ses var ...

Yok açık açık yazdım hangi sesleri okumadığını son ki üç dört gibi sesler yada hazırmıyız gibi ama bunlarda telefona bile atılıp netten telefondan bile kullanılır önemli olna bu sesler değil rtimler sesler ve çalan kişi
yoksa bu sesleri ve dünyanın en iyi orgunu ver çalamıyorsan sonuç hep aynı tartışmak için yazmıyorum ama bu orgu diğer basit orglarla karıştırmayın yok yok bu alette her hafta düğün yaptım hafta içleri de dahil ramazanda ilahi de yaptım canlı müzikte yaptım hala yapıyorum konserlerde de alet akkını veriyor tavsiyemdir kardeşim şarkı sözlerini görebiliyorsun repartuar olark misal rtim çalarken ritm yüklüyebilirsin yada set komple daha ne diyim varsın ibo son ki üç dört demesin

PA 500 TR de bu zılgıt benzeri sesleri nerde bulacam ben?? Hala çook yeniyim bu aletle de :)

Abi halay ritimlerinde var padlarda var su cıhazı alalı 3ay oluyo garantisi olmasa mp3 ve mikrofon girişi yaptırcam

ya garantide ne adam yine aynı parayı alıyo.. sözde garanti iste.. bence yaptır kardes satıyoken karın olur..

Sampe okur sesler sampledir ama yükleyemeyiz...

evet sampleyi görüyo ama yükleyemiyorum..