• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA500 takaslı çok temiz SX3000-RAM'lı.

Cevap: PA500 takaslı çok temiz SX3000-RAM'lı.

Aslında baya bir kararsızlık var.. PA500 çin malı olduğu için PA800 daha akla yatkın gözüküyor..ama o da bir amatör için çok masraflı gibi.. ayrıca PA800 üretimi bitmiş, yeni bir model çıkacakmış.. bu model PA700 gibi ikisnini arasında olursa, Çin yapımı değil İtalyan üretimi olursa ve fiyatı da uygun olursa o zaman ibre o alete döner.. Korgun yeni model çıkaracağı konusunda bir bilgisi olan var mı bu arada????

alakasiz soylediklerin

Cevap: PA500 takaslı çok temiz SX3000-RAM'lı.

Evde amatörce kullanılmış temiz SX3000 var. İlave olarak 200 ritim alabilen RAM takılı. Sıfır çantası ve elimdeki tüm ritim/ses ile birlite verilecektir. Fiyatı 2.500 TL.

Sıfır yada 1-2 ay kullanılmış garantili PA500 ile takas olur.
Orgun resimlerine aşağıdaki ilandan bakabilirsiniz.

İlgilenenler için: 535 982 94 26 - Levent

Merhabalar...

Dostum , bir müddet sonra cihaz değiştiriyor insan ; bu doğru.Aynı sesler , ritimler , aynı saund derken sıkılıyor insan.Ancak , SX3000 satılıp da PA500 alınmaz.PA800 desen yine anlarım.Derim ki ,"Korg'a daha çok çalışma yapıldığı için tercih etmiş".Batı müzik yönünden değiştirmeyeceğine göre ; malûm , attan inip de eşeğe binilmez.(Şimdi eminim arkadaşlar , bu eşek lâfına takılırlar :D )
SX3000'den sonra pa500'ün başına geçtiğinde beş dakikada sıkılırsın , benden söylemesi.Zaten kullanmaktasın ama ben yine söyleyeyim , SX3000 , çeşitli cihaz dışı etkenler yüzünden ve de bilinmemesi yüzünden Türkiye'de hakettiği yeri alamamış çok iyi bir cihaz.Ben AUDYA sevdasına sattım ; yoksa bana çağ atlattı bu cihaz , ufkum genişledi.Bence büyük hata edersin...

Sadece bir tavsiye...

Hayırlı satışlar bu arada...

Selâmlar...

Moderatör tarafında düzenlendi: