• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa500tr mi roland gw8 mi

• Konbuyu başlatan psb
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 20
  • Görülen : 6K

psb

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg i 30
arkadaşlar bu iki org arasında kaldım sizc hangisini almam daha mantıklı olur kullanan arkadaşlardan öneri bekliyorum korg pa500tr mi yoksa roland gw8mi almalıyım

Cevap: pa500tr mi roland gw8 mi

bence düşünmeden pa500 al abi ben şahsen memnunum bide düşün yani yeni teknoloji artık set sıkıntısıda yok karar senin :)

Merhaba her iki makinayıda kullanmış biri olarak korg pa500 hiç düşünme.

tabiki pa500

PA500TR tercih etmen daha iyi olacaktır. Kullanımı daha pratik bir alet. GW8'de güzel bir klavye,mp3 çalması ve karaoke güzel oluyor. Ancak sahne kullanımı için pek uygun değil.

ses olarak GW 8 mükemmel bir alet bence, diğer seçenekler için aynı şeyi söyleyemem

Merhaba...

Ses olarak GW8 üstün ; ritim olarak da PA500 ; tercih sizin ; deneyip karar vermelisiniz...

yapacağın müzikle ilgili olarak org seçimi yapmalısın. Eğer bu ikisi arasında Türk müziği ağırlıklı istiyorsan pa500tr olur derim ; yok ben sadece batı müziği yaparım diyorsan roland gw-8 iyi gelir.

genel olarak ev kullanıcısıyım hobi amaçlı yazın arada sırada işi çıkan arkadaşların yerine düğüne gidiyorum onun harici hep evde şu anda korg i30um var fakat uzun süreden beri kullandığım için sıkılmaya başladım kararsız kaldım bu iki org arasında yardımlarınız için teşekkürler

O zaman GW 8 almanı öneririm. Daha kaliteli soundları olduğu kesin...