• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa500tr mi roland gw8 mi

• Konbuyu başlatan psb
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 20
  • Görülen : 6K
Cevap: pa500tr mi roland gw8 mi

illa 0 demiyorsan temiz bi pa80 derim üstad.. 0 olacaksa pa500

teşkkürler arkadaşlar cevaplar için

şöyle bi pa500 e baktığımızda gayet sempatik nazik ve görünüş itibariyle muhteşem bir org. yukarıda Allah var pa800 e göre bazı eksiklikleri var fakat öncesinde çıkan modellere nazaran süper bir org. düğün orgu olarak düşünülür mü diye sorarsanız eğer devamlı düğün işlerinde uğraşıyorsanız pa800 alın derim. fakat ek iş, eğlence veya evde vakit geçirmek amaçlı alacaksanız ekonomik açıdan uygun derim. bence fiyatına göre çok uygun çok özellikli ve kullanışlı bir org. ben daha almadım. bu yorumlar bir kaç kez kullanışım görüşüm ve videolardan oluşmaktadır. yazın almayı düşündüğüm bir org ve en az 4-5 yıl kullanacağım bir org. tabi ki orgu alıp bakımsız bırakmayın. özellikle dokunmatik kısmı çok hassas olduğu için bakıma gönderin. sonuçta insan yapısı bir elektronik alet.

tartışmasız pa500 tr her türlü işini görür ...

teşekkürler

bn olsam yamaha or700 v2 plus alırm ritm se ritm hemde en guzl e dolgunları sounds a manyak bı sound var usb ozellıgı de cabası ısteıdıgın rıtmı at ıcıne set derdı yok begendıgını at usb ye calsın yenı teknolojı

bende pa500 diyorum deneyip gorun

arkadaşlar pa 500 kullanması daha pratik menüsü kolay roland gw 8 ise birazdaha zor alkollu araba kullanmak gibidir her an bi hatayla sahnenin içine edebilirsiniz alkollu olursanız işiniz kötü aklınızı menüden baska yere vermeyin sakın...:)

ritim olarak OR 700 plus çok iyi .. ama ses kalitesi ve özellikle Türk enstüman sesleri olarak tavsiye etmek mümkün değil.. zaten yenisi 1.250 avro olan OR 700'ün 2. el fiyatı 1700-1800 TL'ye kadar düştü.. fazla yoruma gerek dahi yok...