• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa500tr rezalete gidiyor,öneriniz var mı

Cevap: pa500tr rezalete gidiyor,öneriniz var mı

Git BK5 Al Org Görsün Ev. KORG Zaten Teneke Birde 500TR Almışsınız Yağ Tenekesi Gibi Cihaz.

Eğer kendinize bu cevabı yakıştırdın ise diyecek sözüm olmaz .Seversin sevmezsin ayrı bir şey ama tutupta elinde bu cihazı olanları aşağılarcasına bir cevabı ben sana yakıştıramam.Laf olsun diye mi yazdın espirisine mi yazdın bilmiyorum hangi ruh halinde yazdın onu da bilmiyorum, bildiğim bir şey varsa sana yakışmamış sevgili kardeşim ... Cevabını düzenleyerek kendine yakışanı yapacağını düşünüyorum ...Saygılarımla

Hedef göstermen olmamış bence Ünsal abi. Banlanma konusunda kimse senin eline su dökemez :D Org konusundada Korg'un eline kimse su dökemiyor, Korg'u savunan birisi değilim ama bu piyasanın gerçeği. Rakamlar herşeyi açıklıyor, matematikte dünyanın gerçeği.

Konuya gelirsek; hocam ketron diyeceğim nevalesiz olmaz diyorsunuz, Yamaha A2000'i düşünün bence. Sağlamlıksa sağlamlık, nevale ise yeterince var, özellikle emo usb de şart. Bence tek handikabı satarken zarar ettirmesi ama sizde uygun fiyata ikinci el alabilirsiniz ve dahası uzun yıllar kullanacağım diyorsunuz. Yani şuan 3x kral klavye her yönden ama çok para. Varsa bütçeniz alın kurtulun.

Bir yanıt yazdım, özelden. Bununda öncekiler gibi farketmedim derseniz, benim yapabileceğim bir şey kalmamıştır. Banlanmaya hazır olmalıyım o halde. O da sorun değil zaten.

yeğenlerim bu yazışmalar elimizdeki pa 500 den adamı soğuttu vallahi hiçmi iyi tarafı yok bu orgun ozaman piyasaya neden çıktı benim org taş gibi maşallah ama sıkıldım isteyen varsa satarım veya dante tr ile takas ederim saygılar.

Bir konu açtım pişman oldum,sonuçta elektronik bir alet bozulur kırılır ömürlük değildir ki,kimi 3 kimi 5 kimi 10 ama kullanılan herşey eskiyecek.Sadece bu kadar kısa sürede olmasına dayanamadım,burada benim yüzümden bir hiç yüzünden hem firma karalaması hem de arkadaşlar arası gerilim yaşanması çok kötü olmuş.Belki benim bahtsızlığımdır,korg dtl ile de yazıştık çok olumlu yanıtladılar,garantiye göndeririz olur biter ama kırgınlıklar bitmez sürer gider.Bu konu adına kalbi kırılan herkesten ben özür diliyorum,halen kabullenmek istemeyenler var pa500ü ama ben sorun yaşadım diye soğumayın sakın.Gerçekten roland da kullandım yamaha da kullandım,pa500ü hafife almayın.Yağ tenekesi yazan arkadaşa bakmayın siz onun da başına bişeyler gelmiş belli ki,aleti sevmek lazım yoksa o da canlıymış gibi huysuzluk ediyor işte,en azından ben öyle hissediyorumdur onların da ruhu varmış gibi sanki...bakım yaptırıp kullanacam yorumlarınız için sağolun varolun