• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 67mb set yükleme anlatimi

Cevap: pa600 67mb set yükleme anlatimi

video bilgilendiricii teşekkürler abi bi sorum olacak şimdi diyelim bu setin üzerine diğer bir setten bi sample beğendim alabliyozmu?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Vaktinizi ve emeğinizi harcmışsınız ellerinize sağlık teşekkürler bende 2. cihaz olarak pa600 bekliyorum, çok makbule geçti..

video bililendirici teşekkürler sorum olacak şimdi diylim bu setin üzerine diğer bir setten bi sample beğendim alabliyozmu?

evet alabilirsin fakat tek sesi götürüyorsun bir pa800 ü pa2x3x i olan arkadaşa orada senin sete ilave ettirip set haline getirip pa600 e yüklüyorsun benim bildiğim bu şekilde oluyor. yada ilerde bir program yardımıyla olabilir bu iş basit şekilde

ustalar ben sizlere teskür ederim zaman ayirip baktiginiz icin

seco kardesim 96 mb gecmemek sartiyla gerekse baska seten drum kit veyada ses sampel yükledigimiz setin üzerine yükleyebiliyoruz

saygilarimla

ertan bey kendi adıma çok teşekkür ederim zaman ayırıp bizleri aydınlattığın için duyarlı bir insansın çok çok sağolasın.

arkadaslar ustalar ben bisey yapmadim asil ben sizlere tesekür ederim zaman ayirip bakiyorsunuz

bende sizin gibi degerli ustalardan müzik hakinda cok yararli konular ögrendim

saygilarimla

not pa3x in 96 mb düsürdügünüz setide sorunsuz okuyor bu bilgiyi eco usb sahibi erkan ucar dan aldim

bide arkadaslar eyerki ilerde baze arkadsalarim herhangi bir pa korg modeli alirsa mutlaka set yüklerken global dosyasini setin icinde mutlaka silmesi gerek
bu global dosyasi orgunuza zarar verebilir yani set i bilgisayarinizda acip global dosyayi silmenizi arz ederim bu tüm korg pa modeli icin dir bu bilgiyi bilen mutlaka sitede vardir

saygilarimla

PA800 3X Setlerini okumuyordu bu arada...

arkadaslar ustalar ben bisey yapmadim asil ben sizlere tesekür ederim zaman ayirip bakiyorsunuz

bende sizin gibi degerli ustalardan müzik hakinda cok yararli konular ögrendim

saygilarimla

not pa3x in 96 mb düsürdügünüz setide sorunsuz okuyor bu bilgiyi eco usb sahibi erkan ucar dan aldim

bide arkadaslar eyerki ilerde baze arkadsalarim herhangi bir pa korg modeli alirsa mutlaka set yüklerken global dosyasini setin icinde mutlaka silmesi gerek
bu global dosyasi orgunuza zarar verebilir yani set i bilgisayarinizda acip global dosyayi silmenizi arz ederim bu tüm korg pa modeli icin dir bu bilgiyi bilen mutlaka sitede vardir

saygilarimla

teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

helalin var kardeşim sana çok çok teşekkürler,Tr ye gelsin hemen alıcam ,hem ucuz hem kaliteli daha ne olsun.

hocam emeğine sağlık oldukça açıklayıcı bir video olmuş. anlaşılan ocak ayını beklicez :) aleti daha yakından tanımak için. hemde bir an evvel satın almak için. teşekkürler paylaşım için.