• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 67mb set yükleme anlatimi

Cevap: pa600 67mb set yükleme anlatimi

üstadım herşey için teşekkürler. sağolun varolun.
ben orgum olmadığı halde başından beri sizi takip ediyorum,faydalı olmak için çok çaba sarfettiğinizi görüyor ve takdir ediyorum.
çok emek verdiniz bu konuda,eleştirilerin çoğuna kulağınızı kapatıp bildiğiniz yolda yürümelisiniz.
her şey gönlünüzce olsun.
saygılar.

Ertan Bey, cok tesekkur ederim. Basindan beri sabirla bizleri bilgilendirmek icin elinizden geleni yaptiniz.
Zaten ben sizi cok sansli goruyorum, cunku bu org daha kimsede yokken siz ulastiginiz. Korg bu modeli once cok onemli muzik magazalarina derecelerine gore birer, ikiser yada ucer gonderdi O KADAR!!.
Asil piyasaya cikis tarihinin Ocak ortasi ve sonu oldugunu zaten cogumuz tahmin etmistik.

Imkani olan arkadaslar sadece Pa600 alsinlar benim sahsi gorusume gore QT modelinin Korg resmi sitesindeki Sound Cloud baglantili demolarindaki sesler pek Gercek Sample tadinda gelmedi. Tamamen Sahsi Gorusumdur Polemik Yaratmak istemem.

Yanlis anlasilmasin, Ben PA600 u dort gozle bekliyorum, Sadece Pa800 setlerini yukleyebilme ozelligi bana yeter. gerisi onemli degil, Koma skalasi daha once onemliydi fakat sizin videolariniz sayesinde onun ekrandan verilip, ayni zamanda 4 hafiza programlanabildigini gorduk..zaten QT nin uzerindeki set Arap, Iran ve Turkce Karisik bir set, 3, 4 aya kadar Korg zaten Sadece bir turk seti cikaricak. Bu yuzden QT almaya gerek duymuyorum.ama Turkiyede sadece bu model cikartilirsa o zaman bilemem, Sonucta $1400 alanlar bile tatmin olacaktir.
Saygilar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yoğun temponuz arasında vakit ayırıp bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. Emeğinize sağlık, PA600 için açıklayıcı bir kaynak olmuş.

teşekkür ederiz hocam,birkaçtanede demo yayınlarsanız çok seviniriz,emeğinize sağlık

Ertanbeye tekrar teşekkür ederim gerçekten birçok klavyeci arkadaşın merakını giderdi,Hiç bir zorunluluğu olmadığı halde bizlere zaman ayırdı ALLAH razı olsun korg tr nin yapamadığını yaptı bu org tr de satış patlaması yaparsa yüzde 90 ertan bey kardeşimizin sayesine benimde kızdığım nerde bu Distribütör bu kadar vurdum duymaz olunmaz ki,madem bu cihazı Tr de satacaksın en azında düz modelide olsa tanıtım manıtım neyse artık yaparsın, herzaman armut piş ağzıma düş politikası nasıl olsa birileri tanıtır hesabı yapıyorlara valla yazık,ertan bey kardeşimize tekrar tekrar teşekkürler bize bu açıklayıcı videoları gönderdiği için ,sorulardan bıkmayıp her sorduğumuz soruya cevap verdiği için,saygılar.

set güzelmişş org batı seslerı de vıdeo cekermısın sıntı sesler falan zahmet olmazsa

bakın arkadaşlar ben konuya başka bir yönde de bakıcam.şimdi bu sitedekilerin 100\98 sahne alan,yani para kazanan kişiler.100\2 de benim gibi ev kullanıcıları.siz bu işte sermaya olarak yatırım yaptığınız ekipman orgtur,adamlar size çok uygun fiyata çok foksiyonlu alet yapıyolar,az para daha güzel bir iş imkanı size doğuyor..markacı olmayın.bu sizler için bir şanstır..yarın başka firmalar bunu yapar ve yine kazançlı çıkan siz olursunuz.....ben sizin yerinizde olsam bu işin keyfini çıkarırdım..

Bilgilendirme için Ertan Kardeşe teşekkürler öncelikle;
Korg soundlarını beğenmememe rağmen; pa 600 soundları oldukça tatmin edici geldi bana...
Umarım ki rekabet adına tatmin edici bir alet olsun...
bu; biz son kullanıcıların yararınadır...

Tekrar teşekkürler tanıtım için...

pa2x den sonra korg almamaya karar vermiştim ama pa600 oldukça güzel geldi bana.hayırlı olsun hepimize

cok teşekkürler.iyiki varsınız.