• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 için en iyi set öneriniz.

• Konbuyu başlatan şirin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 24
  • Görülen : 10K
Cevap: pa600 için en iyi set öneriniz.

Selamlar, set pa 600 de mi hazırlanmıştır? Globali silmeye gerek var mıdır?

arkdaşlar link ölmüş elinde olan varsa bir zahmet yenilermi?

Hep aynı set hep aynı içerik sadece isim değiştirilmiş güzel farklı seti olan yokmu arkadaşlar paylaşsanızda bizlerde yararlansak aynı set indirme İndira bi hal olduk ... Her şey paylaşınca güzeldir.... ?

sanırım paralı set almaktan başka çare yok, maalesef bende böyle güzel bir alete yakışır kaliteli bir set bulamadım, sanırım olan arkadaşlar da paylaşmak istemiyor, aslında piyasada çalan biri olsam para verip alacağım fakat yıllar önce bıraktım sadece evde kendimce eğleniyorum set iyi olmayınca da zevk vermiyor

SCPIONX.SET.rar

Kim ne derse desin paralı setten başkası Fasa fiso yok ahmet set yok mehmet yalan hepsi normalde hepsi aynı bi set adamlar almış isim değiştirmiş bu set benim indir iyi işini görür yalan inanma beş para etmez yok USB tadında set bi bakiyon az önce indirdiğini setin aynısı adam bir iki sıradan ritim eklemiş oldu olmadı .. Lütfen adam gibi set paylaşan olursa herkes faydalanır herkesin yüzü güler .... Parası olan var olmuyan var USB yerine falan kişinin setini kullanıyor allah razı olsun çok iyi deyince du'a almış olunur ... Daha iyi olmazmı... Arkadaşlar....

Moderatör tarafında düzenlendi: