• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 için en iyi set öneriniz.

• Konbuyu başlatan şirin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 24
  • Görülen : 10K
Cevap: pa600 için en iyi set öneriniz.

arkadaşlar bende pa600 var internetten ce seti indirdim ve dışardan çok değil bi kaç ritim ve ses aldım birde pad leri ayarladım çokta güzel yılbaşı programı ve normal program düğün nişan yapıyorum ve global ayarları ile ses dengeleri sts ayarları yapılmış çok memnunum.
Bazı arkadaşlarda paralı set olmadan işe yaramıyor diyor . onu da denedim bi set aldım isim vermiyim 450 tl ye satılıyor benim gözümde 5 para etmez ne sts ler ayarlı ne de ritimler sesler yeterli ... Verilen paralara da çok yazık...
Bence demo vs dinleyerek sakın paralı set almayın orgda deneyip çalmadan karar vermeyin...

istediginiz set arkadaslar hayırlı aksamlar

Kim ne derse desin paralı setten başkası Fasa fiso yok ahmet set yok mehmet yalan hepsi normalde hepsi aynı bi set adamlar almış isim değiştirmiş bu set benim indir iyi işini görür yalan inanma beş para etmez yok USB tadında set bi bakiyon az önce indirdiğini setin aynısı adam bir iki sıradan ritim eklemiş oldu olmadı .. Lütfen adam gibi set paylaşan olursa herkes faydalanır herkesin yüzü güler .... Parası olan var olmuyan var USB yerine falan kişinin setini kullanıyor allah razı olsun çok iyi deyince du'a almış olunur ... Daha iyi olmazmı... Arkadaşlar....

İsim değişmiş değil tek tek bütün setlerden toplanıp yapılmış bir set Muro:D