• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 için yeni bir set yapmak istiyorum ama...

xxxyasinxxx

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa800,bağlama
slm arkadaşlar. ben pa600 pa900 ve pa3xde kullanılabilecek yeni bir set yani sıfırdan başlayarak bir set yapmak istiyorum.yeni samplelar ve tamamı yeni ritimlerden oluşan bir set. ancak stüdyo kayıtlarıydı yeni loop ritimleriydi falan filan derken bana biraz pahalıya patlıycak gibi duruyor. ses konularında veya bu stüdyo işlerinde bana yardımcı olurum diyen varsa böyle bi işe kalkışırım. set tek başına yapılması çok zor bi iş ki sizde takdir edersiniz. düşünceleriniz?

Cevap: pa600 için yeni bir set yapmak istiyorum ama...

ben yardım ederim kulağım çok iyidir yeter ki set yapmasını bana öğretin

set yapmak birçok bölümden oluşur. sampleları yüklemek sesleri ayrı kitleri ayrı dizmek sonra bunlara şekil vermek (ritim ses yazmak) yani öğrenmekten kastınız ne onu anlamadım? en baştan öğrenmek istiyosan çok zaman alır k.bakma ama seti tek başıma yazmayı tercih ederim doğrusu.

ilk meyveler :))

Afferin Yasin ,bravo. Cok guzel olmus. Bir de eger ritimleri ve sesleri gruplar halinde ayirdi isen setin cok guzel olacak, ben su an eski setini kullaniyorum.Tabii bir kac degisik ses daha yukledim.Eline saglik, kolay gelsin.