• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 PİYASAYI ÇOK FENA KARIŞTIRACAK

• Konbuyu başlatan lost__92
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 258
  • Görülen : 59K
Cevap: pa600 PİYASAYI ÇOK FENA KARIŞTIRACAK

Ondan ziyade kronosla ses bankalarını mükemmelleştirdiler. Zaten sistemleri süperdi. Yamaha mo6x serisine verdiği cevap yeni sntde 375 Mb rom sese karşılık 3,8 Gb rom ve yarı ağırlıklı tuş(mox6 da hafif) vede 32 Mb ram sampleyi küçükde olsa unutmamış. Fiyat aynı.... Bizde neyse de rasyonel düşünceyle yetişen batılı hangisini alır....Unutmadan yamaha ucuz piano serilerinde de Casiodan muazzam gol yedi....Şimdi ona karşılık 600 dolarlık piano çıkaracaklar....

evet aslında mox6 alıp almama konusunda karar veremeyenlerin sıkıntısı sample ve tuşeydi. korg krome bu alanda güzel bi atılım yaptı, 4gb rom gerçekten çok şey ifade ediyor. bu cihaz orta-üst seviye synth ihtiyacı olanların ihtiyaçlarını ömürboyu dindirebilir. ha ben juno-di'm ile mutluyum ayrı mesele :)

93 senesinde i3 e user drum kit yaptilar.2000 de pa 80 le kullanici samplesi ve zaman icinde gelistirdiler.korg 10 yildan ffazla zamandir kullacisina GM -GS sitandarti disinda org kullanmayi ogretti.

bu cihaz sample okumazsa ki umarım okuyodur piyasayı karıştıracağını hiç zannetmiyorum

bu alet 800 ün setini okursa 800 ün işi biter bunu göze alırmı suan pa 80 kullanıcılar bile başı dumanladı 2500 lira diyolardı o alet bu fiyata çıkarsa onlarda satamıyacaz diyolar bu alet düğün için biçilmiş kaptanolur ama alet gelmeden gormeden bişey değilmez ben ketron sx3000 için ne hayallerim vardı aleti yakından gordum çaldım şok oldum hiç çalışma yok pa 600 o fiyata olursa 800 setini desteklerse diğer orkları artık tuz barasına satışa sunulur hayırlısı bekliyoruz bende ketron kullanıyorum ama o alet beğenirsem geçecem saygılıar

murat iyi demissinde malzeme kaliteside onemli bu cihaz ev kullanicisina yapilmis pa3x in yedigi darbeleri kaldirmaz ;)
umut acikgoze test ettirmek lazim 1 gun calsa normal insanin 1 yilda yarattigi etkiyi birakir alette :D

murat iyi demissinde malzeme kaliteside onemli bu cihaz ev kullanicisina yapilmis pa3x in yedigi darbeleri kaldirmaz ;)
umut acikgoze test ettirmek lazim 1 gun calsa normal insanin 1 yilda yarattigi etkiyi birakir alette :D

valla süpresin hocam öldüm gülmekten.Aynen umut açıkgöz elinden kırılmadan geçerse tamamdır.Ama hiç sanmıyorum.Ben bk- e 140mm ince derken bu 120mm ve çinde üretildi.Çok nazik davranmak gerekecek bence...:)))

bu alette piano ve gitar sesi hiçbir orgta yok, bende heyecanlandım valla

korg 3x kullanıcıyım 1 haftada oldu yamaha a 2000 v2 aldım yaklasık 8 programdırda 3x calmıyorum bıleee pa 600 degıl pa 6000 de cıksa yamaha bundan sonra ucuz etın suyu bıle yawan olurrr saygılar

Peki dostlar şimdi sizce piyasa nasıl olur tahmininiz neler pa55 pa80 vs Fiyatlar nasıl olur yorumlariniz nelerdir Saygilarimi sunarim