• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 PİYASAYI ÇOK FENA KARIŞTIRACAK

• Konbuyu başlatan lost__92
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 258
  • Görülen : 58K
Cevap: pa600 PİYASAYI ÇOK FENA KARIŞTIRACAK

youtubedeki videoları tek tek izledim sesler çok iyi, çabuk gelirde inşallah daha detaylı inceleriz

PA-600 un fiyati ideal ama malzemesi ne alemde ? oda ayrı bir konu :) piyasayı öyle allak bullak edemez öyle etseydi herkes Pa80 yerine pa55 alırdı :) bu fiyata bu org biraz tartişılır saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:

keske kasasi pa55 gibi olsa :) kasasi cok hayal kirikligi yaratacagindan eminim cunku korg isterse kronos pa3x kalitesinde kasa yaptigi gibi ,ucuz yapacam dedimide kralini yapar :)

Korg zaten yeni bir ürün çıkardığı zaman ya malzemeden çalar yada özellikten çalar demekki bu pa600 malzemeden öyle çalınmışkı bu fiyata bu özellikte bir org çıkardırlar korg firması tam anlamıyla bir org yapsa zaten 7 8 bin liradan aşağı sattırmaz :) saygılar :D

pa600 ün kasası damperli olacakmış:D:p

pa600 ün 96 mb hafızası acık veya kapalı bu ayrı bir noktadda. Su yorumu anlamıyorum korg paketle ugrasmaz. Neden ugrasmasın işi bu ve ticaret yapıyor. Bugune kdr olmadı ama olmayacak die birşeyde yok. Bazen arkadaslar beni yanlış anlıyor korg düşmanı gibi . BNm hiç bir alete alerjim düşmanlıgım yok tüm markaları kullandm hepsindende ayrı bir zevk aldım.

Genç arkadaşlardan daha gerçekci yorumlar bekliyorum. Mesela pa55 Medeli(Çin) firmasına yaptırılmıştı. Anadolunun tozlu yollarında kaç yıldır iş görüyor ve hala 1500 tl fiyattan takasa giriyor. Çinde yapılmayan üretim kalmadı. Yapmayanlar da fabrikayı ya kapattı ya kapatmak üzere...Beş yıl içinde orgların minumum romu 500 mb ramı 500 mb olur. Wav davul ve gitarı ritime eklemeyen org kalmaz. Ona göre pozisyon almak lazım...(Öyle Roland G1000, G70 ,Yamaha PSR 9000 pro, Korg İ30 gibi işçilikleri unutun)

Eski insanlar gibi eskisi daha iyiydi demeyi bırakın. Gençliğimizi lambalı radyonun transitörlüden, daha sonra da transitörlönün enteğreli olanlandan çok daha iyi olduğu muhabbetleriyle geçirdik. Plakçıda 16 şarkı kayıdı için on gün randevu verildiğini çoğumuz hatırlar. Ritimbakslı orgların sample yüklemesi sayesinde orgun kullanım yılı artmıştır.Zira sabit sesten en fazla bir senede sıkılınır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ya arkadaşlar ben bir türlü kasası sağlam muhabbetini anlamıyorum.kasa saglam olsa bu seferde çok agır diyoruz.hafif oldugu zamanda kasa sağlam değil diyoruz allah aşkına güreşmi tutacagız klavyeyle :)

pa 600 piasaya cıkınca cok sasıracaksınız cunku ben gıdıp ınceledım ::))::)) bu kadar yazayyım bence yeter