• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 PİYASAYI ÇOK FENA KARIŞTIRACAK

• Konbuyu başlatan lost__92
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 258
  • Görülen : 58K
Cevap: pa600 PİYASAYI ÇOK FENA KARIŞTIRACAK

çok yakışıklı olmuş

bu işin bir numaralı adamı cünyt açıklama yaptı,alet kullanıcıya açık diye,eski kendi setlerinizi kullana bileceksiniz diye..beyler bu aleti yabana atmayın,baya bir özellik var.efektler felan..kıçı kırık 64 polofoni pa80 ne nerdeyse 1300 ero veriyonuz...bu alet sizler için veli nimettt

hiçte beklediğiniz gibi olmayacak sadece ritmleri ekleyebileceksiniz sesler korg tarafından ayrıca satılacak ve ne verdilerse onu kullanabileceksiniz 500 tr deki gibi benden söylemesi harici sample atılamayacak

ayrıca satılacak olanlar usb ler dir.96 mb kullanıcı alanı var.istediğin seti yap kullan.yok piyasa olmaz diyorsan emo,ce vs usb alıp kullanabilirsin diyor orada.

Bencede bu keyborad satis patlamasi yapar pa3x serisi alamayanlar icin yapilmis ozellikleri pa3x e yakin pratik harika bir keyboard

bence korgun bu satış politikası microsoftun windows xp politikasına benziyor. niye derseniz microsoftun en çok sattığı ürün xp dir.bu işletim sisteminin yüzünden başka isletim sistemi satamadılar en sonunda bütün güncelleştirmeleri ve yardımı kestiler ya değilse win7 yi satamaycaklar :)şimdi gelelim korga, pa80 satışı malum patlama yaşandı ve halada kullanılıyor bunun yanında bide korg pa 800 çıkartılar bunların dışında diğer aletler çok az satılıyor.mecburen bu aletleri tahtan indirmesi gerkirki yeni çıkartığı aletleri satabilsin.görüceksiniz buna adım gibi eminim pa600 piyasa çıkıp baya bi satıldıktan sonra yani pa80ler ve pa800 ler elden çıkınca korg piyasa bi alet daha çıkaracak.

bence korgun bu satış politikası microsoftun windows xp politikasına benziyor. niye derseniz microsoftun en çok sattığı ürün xp dir.bu işletim sisteminin yüzünden başka isletim sistemi satamadılar en sonunda bütün güncelleştirmeleri ve yardımı kestiler ya değilse win7 yi satamaycaklar :)şimdi gelelim korga, pa80 satışı malum patlama yaşandı ve halada kullanılıyor bunun yanında bide korg pa 800 çıkartılar bunların dışında diğer aletler çok az satılıyor.mecburen bu aletleri tahtan indirmesi gerkirki yeni çıkartığı aletleri satabilsin.görüceksiniz buna adım gibi eminim pa600 piyasa çıkıp baya bi satıldıktan sonra yani pa80ler ve pa800 ler elden çıkınca korg piyasa bi alet daha çıkaracak.

Pa600 yamahanın psr 950-750-a2000-psr 650 nin , roland bk5 in ve de çıkan ses paketlerinin yalandan şişirilmiş rüzgarını dindirdi. Pa900 de hazır .ama yamahanın pozisyonunu takip ediliyor. Tyros yerine aleti duyurulduğu anda ikinci bomba olarak da onu patlatacaklar.(Anlattıklarım tamamen kendi hayal ürünümdür.)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Pa600 yamahanın psr 950-750-a2000-psr 650 nin , roland bk5 in ve de çıkan ses paketlerinin yalandan şişirilmiş rüzgarını dindirdi. Pa900 de hazır .ama yamahanın pozisyonunu takip ediliyor. Tyros yerine aleti duyurulduğu anda ikinci bomba olarak da onu patlatacaklar.(Anlattıklarım tamamen kendi hayal ürünümdür.)

aynen abi.burda benim borum öter diyo :))))

aynen abi.burda benim borum öter diyo :))))

Ondan ziyade kronosla ses bankalarını mükemmelleştirdiler. Zaten sistemleri süperdi. Yamaha mo6x serisine verdiği cevap yeni sntde 375 Mb rom sese karşılık 3,8 Gb rom ve yarı ağırlıklı tuş(mox6 da hafif) vede 32 Mb ram sampleyi küçükde olsa unutmamış. Fiyat aynı.... Bizde neyse de rasyonel düşünceyle yetişen batılı hangisini alır....Unutmadan yamaha ucuz piano serilerinde de Casiodan muazzam gol yedi....Şimdi ona karşılık 600 dolarlık piano çıkaracaklar....

Maşşallah hocam valla siyayey {cıa} gıbırisiniz istikbarat sağlam :):):)

Maşşallah hocam valla siyayey {cıa} gıbırisiniz istikbarat sağlam :):):)

Neti verimli ve bilgi için kullanıyorum.
Birazda neşeli ve sıkılmadan okunması için ilgi çekici hale getirip arkadaşlara renk olmaya çalışıyoruz....