• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa600 qt ce beklenen tanıtım !!!

Cevap: Pa600 qt ce beklenen tanıtım !!!

crsamba gunu pa 600 aldım uzun yıllar roland ve yamahadan sonra korg aldım umduugumdan daga basarılı brı cıhaz sonucta bu paraya alınabılcek ıyı bır cıhaz istanbulda bır cok cıddı yerlerde sahne vede dugunıslerı yapan bırı olarak gayet basarılı brı klavye bu aletı 5ci klavyemolarak aldım gersını sız dusununun daha ıyıelrınıalabılcek ımkanımda var sukurler olsun ama oyle işkembeyyi kübradan sallayacak kadar bir alet degıl

Sete ritm olarak çok yüklenmemişler. Zaten piyasada yeterince bol ve çeşitli ritm var. Seslere yüklenmişler bu sefer.

Cihaz çıkmadan hepimiz ben dahil çok eleştirdik ama hakkını vermek lazım. Her ne kadar CE setleri çok çok beğenmesem de içeriği ile uğraşıldığı belli. Yaylılar, kanun, zurna vs. güzel.... Zaten seslere özenmeden piyasada fark yaratamazlardı. Ritmlere çok takılmayın. Dikkat ederseniz demolarda ritmlerin sesleri hep kısık. Hep sample sesler ön planda. Kısacası ben gayet başarılı buldum.

ben diyorum pa500 ün fabrika ritimleri de aynı böyleydi ama sonradan yapılan setlerde tonların nasıl olduğunu kendim gördüm kendi setimle pa500 ün nasıl alet olduğunu.bi abimiz çıksın pa800 seti yüklesin demo yapsın birde işlenmiş riitimlerle

ben 5 aydir kulaniyorum ve menun oldugumu birkez daha dile getireyim cok elestirenler bence
yaniliyorlar
dügünde kimse demedi pa800 degil ben oynamam diye okadar menun kalindiki mayisa tekrar nisan aldim ayni yerden buda 5 kez sahne demek pa600 le aslinda orgu evde kulanmak icin almistim

baze kisiler ne maksatla yazdiklarini biliyorum aslinda ama orali bile deglim ben parasini coktan cikartim darisi alanlarin basina

aslinda cok metalik darbukadaki tak sesindede tiz var bu org pa3x degil alinmaz
pa3x veyada tyros 4 kadar ton sesleri cikmasi gerekir ki bu fiyata bu orgu alinsin yoksa tyros4 ve pa3 x in yanindan gecmez hata okadar ses tonlamasi metaliki tyros 5 cikacak onun sesini yüzde 30 u bile degil

saka bir yanada parasina göre bence cok iyi eksik yok fazlasi bile var

ertan abi kullanan sensin sen biliyon doğru söylüyosun abi kullanmadan deneden kimse bilemez ama alet iyi

devamıda var bende link olarak

ya arkadaşlar aletleri kötülemek hoş bir şey değilherkesin orgu kendine iyi ben hala xd9 kullanıyorum gerçekten çok memnunum bir eksiği her zaman dediği gibi efektler pa 600 dinledim ama anlatıldığı gibi gelmedi bana yanlış anlaşılmasınhe daha sonra düzeltilir onu bilemem benimde almak istediğim aletti 600 ama 2500den fazla etmiyor benim gözümde ileride düşerse nasip olursa alabilirim

sahi ne oldu bu pa 600 yahu bi zamanlar amma konuşuluyordu şimdi tık çıkmıyor gerçi ben canlı dinlemedim aleti ama yorumları okudum ve birkaç demo izledim... demoyu izlerkende uykum geldi :D cüneyt arkadaşım set ritm falan yapsın ama bunları tanıtmasın pa 80 ile 800 arası bir alete benziyorneticede bir org yani ikinci el almaktan iyidir...fiyatıda 1000euro falan olmalıydı bk-5 ten daha iyi olduğunu sanmıyorum sonuçta buda bir KORG mid frekans ağırlıklı KORG ve TROMBO zaten muhteşem ikili bana sorarsanız :D

82 mb üstünü kullanıcıya ayırdık diyosunda tek tek sample atılamayan bi alette bunu nasıl yapcaz abi bi açıklama yaparmısın?

thank for you