• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa600ibo set derleme

Cevap: Pa600ibo set derleme

emginize saglik hocam

Sayın hocam merhabalar tekrar ilgi ve emeğinize bir kez daha teşekkür ediyorum.
Bağlandığım bilgisayar iş bilgisayarı ve Luxemburg üzerinden internet bağlantısı sağladığı için indiremedim herhalde sizin mesajınızı görünce bir de cep ten denedim sanırım indiriyor seti denemek için akşamı sabırsızlıkla bekliyorum

Çok sağolun ALLAH razı olsun ve de geçmiş olsun

İyi Çalışmalar

Ustam Ellerine sağlık, ALLAH razı olsun. ALLAH,tan acil şıfalar diliyorum.
El Emeği, Göz Nuru! Bu kadar Emek vermişsin. Tekrar, Ellerine sağlık.

Ben Amatör, kendi halinde Evde uğraşan biriyim yaşım 46, ve bazen diyorumki,..Neden daha önce başlamadım.
Inanınkı belkide bu PA600QT,yi 6 Aydan bu yana kullanıyorum belkide 30%,unu tanıyorum.
Başka Arkadaşlar bununla Ekmek Parası kazanıyor! Siz ise hiç bir Karşılık bekelemeden Emek vermişsiniz.
Tabiiki diğer uğraşan Arkadaşların Emeklerini,de unutmadım. Herkeze Teşekkürler. Ellerinize sağlik

Saygılar

Abi Allah Razı olsun. Emeğine, yüreğine sağlık. Allah acil şifalar versin inşallah.

Saygılar.

Ben indiremedim.Bu seti de çok merak ediyorum..Başka bir linke atmanız mümkün mü rica etsem....

Ben indiremedim.Bu seti de çok merak ediyorum..Başka bir linke atmanız mümkün mü rica etsem....

link sağlam kardeş ben kontrol ettim. yanlış deneyor olabilirsiniz. kolay gelsin.

Çok Teşekkürler.... Allah Razı Olsun.....

çok teşekkür ederim hocam Allah razı olsun. Azerbaycandan bütün türk gardaşlarıma salamlar.

Vealeykimselam elnur gardaşım özüne iyi bakasan. Bizdende selam olsun.