• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa600ibo set derleme

Cevap: Pa600ibo set derleme

set 104 mb sıkıntı olurmu acaba yüklesem malum 96 mb korg pa600

Re: Cevap: Pa600ibo set derleme

hayatımda gördüğüm en kötü set diye bilirim
arkadaşlar sakın bu setti yüklemeyin sıfır aldığım pa 600qt imi mahfetti
allah a havale ediyorum seni iboo

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Pa600ibo set derleme

sevgili korg500qt rumrzlu kardeşim. profilinize bakılırsa 05-23-2014 tarihinde üye oldunuz. Teşekkür Etmiş: 0
Teşekkür Almış: 0 yani yenisiniz. 1- orgu yeni aldınız ve yedeklemeden seti yüklediniz, hoşunuza gitmedi (gitmek zorundada değil zaten) gitmezse başka bir set deneyeceksiniz muhtemelen onudabeğenmeyeceksiniz. bir diğerine geçeceksiniz. paylaşımlar bunun için var zaten. 2- indirdiğiniz setleri tam yükleme yapamıyorsunuz, yada eksik yapıyorsunuz. 3- set yapıp pazarlıyorsunsunuz ( suçlama oldu özür dilerim ) ... sevgili arkadaşım; ben bu seti pa 50-60-80-800-x1-x2-x3 onlarca seti yükleyip içlerinden cihazın okuduğu sesleri araştırarak sırf bir arkadaşın işine yarar, birisi ekmek parası kazanır dua eder diye paylaştım. bunu satıp ekmek yiyenlerde var tabiki. beğennilmeyen veya hatalı olan varsa yorumada açıktır. orada telefon numaramda vardır.seti almanyada dahi kullanıp telefonla teşekkür için arayan var. şimdiye kadar sizin cihazdan başka mahvolan yok. manen bir şey yapamam ama madden zararınız neyse karşılarım. buda paylaşım yapan arkadaşlara ders olsun.
allaha havale etmeyin. bu dünyanın borcu bu dünyada... saygılar sunarım.
***** paylaşımdan kaldırıyorum, kimsenin ekmeği ile oynamak istemem*******

Cevap: Re: Cevap: Pa600ibo set derleme

hayatımda gördüğüm en kötü set diye bilirim
arkadaşlar sakın bu setti yüklemeyin sıfır aldığım pa 600qt imi mahfetti
allah a havale ediyorum seni iboo

site yetkilileri lütfen şu arkadaşı ya uyarın yada banlayın daha ilk mesajında yazılana bakın,sonrada konu açıp cihaz kötülemeler falan,burası dosthane forum sitesi bu yaklaşımı kınıyorum.:mad: