• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600qt rezaleti....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: pa600qt rezaleti....

Valla bende pa 600 hakkinda bir suru olumsuz yorum okudum ama yinede gittim aldim ve soylenenlerin yalan olduğunu anladım canavar gibi alet suan murat kocun setini kullaniyorum sesler ve ritimler dengede.

ya kardeşim bilmiyen birisi olsam bende inanırdım gel bak benim 600 ze naılmış bikere bilmiyorum hep 800 le kıkaslama yapıyorsunuz o zaman gidin 800 alın kardeşim alacak kişilerinde hevesini kırmayın lütven

Ne güzel alacaktim heveslendim, paramda hazırdı kafami allak bullak ettiniz. Ne yapacağım ben simdi?

pa800 al kafan rahat etsin

derdin iyisi ölüp kurtulmak
borcun iyisi verip kurtulmak
malın kötüsü SATIP KURTULMAK

ucuz etin yahnisi olmuyor ustadım kimse kızmasın

emreacikgoz kardeşim 25 yıldır müzisyenim artık çok mütavazi olamayacağım ,aslında çok mütavazi ve saygılı biriyimdir ama şu net çıktı çıkalı öyle yanlış yönlendirmeler ve bilgiler veriliyor ki bulunduğu forum sitelerindeki insanlara hiç saygısı olmadan yorumlar yapılıyor herhez usta ollmuş vesselam.Sana diyeceğim al bir pa 600 kardeşim ben sana yeni editlediğim seti hemen yollayacağım .merakda ediyosan hertürü çalan biriyim o yüzden sıkıntı yaşamadan herşeyi bulabileceksin.

emreacikgoz kardeşim 25 yıldır müzisyenim artık çok mütavazi olamayacağım ,aslında çok mütavazi ve saygılı biriyimdir ama şu net çıktı çıkalı öyle yanlış yönlendirmeler ve bilgiler veriliyor ki bulunduğu forum sitelerindeki insanlara hiç saygısı olmadan yorumlar yapılıyor herhez usta ollmuş vesselam.Sana diyeceğim al bir pa 600 kardeşim ben sana yeni editlediğim seti hemen yollayacağım .merakda ediyosan hertürü çalan biriyim o yüzden sıkıntı yaşamadan herşeyi bulabileceksin.

Okan Korg Pa600qt aldım kardeşim. Mükemmel ötesi birşey bu, neyini kötülüyorlar anlamıyorum :)

bu pa600ün rezilliği değil. klavyeciyim müzisyenim şantörüm diye geçinip performans editlerini düzenleyemeyen , ritim volume larını ayarlamayı bilmeyen zatı muhteremin REZİLLİĞİDİR.

sert olduysa kusura bakma

ben de pa 600 kullanıyorum solo seslerın volumlerı ortalama 70 80 kullanıyorum yanl alette bır sıkıntı yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...