• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa600qt yi bir de ben inceledim bugün

PİYANİST ŞANTÖR

Paylaşımcı
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
arkadaşlar bugün pa600 qt yi inceledim
-kasa görünüm olarak oldukça fakir bir görünüme sahip kasa üzeri pütürlü bir yüzeye sahip siyah plastik kısımlar
-tuşe pa500 ile tamamen aynı swiçlerde öyle
-pitch bend çok kalitesiz ucuz uzaktan kumandalı arabalarınkini andırıyor
-kendi hoparlörleri ses kalitesi pa500 den iyi pa800 e yakın
-fakat genel sound olarak pa500 ün aynı sounda sahip darbular falan pa500 gibi ne set yüklü olduğı farketmiyor bir kaç değişik set denedik
-alet oldukça hafif iyi bir avantaj

sonuç olarak pa800 kullanmaya alışık birisi bu aleti beğenmez ve bende iyiki a2000 almışım az kalsın bekleyip bu aleti alacaktım şu an içim rahatladı çok korkmuştum a2000 den iyi çıkıverecek diye:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Pa600qt yi bir de ben inceledim bugün

Çok büyütüldü alet sizde alet ile ilgili olumlu olumsuz yorumlar yaptınız aleti beğenen oldu beğenmeyen oldu fakat bende sizin ki gibi düşüncelere sahibim. Pa500 soundunun aynısı alet pek beğenmedim ben alan kişilere hayırlısı olsun bol kazançlar diliyorum.

ooooo hocam iyiki incelemişsiniz korg ailesine çok büyük katkıda bulundunuz.inanın bir çok kullanıcı sizin bu değerli yorumlarınızı göz önünde bulunduracaklardır.:)siz değerli hocalarımızın sayesinde korg firması kendini dahada geliştirecektir.yorumlarınızın devamını diler saygılar sunarım

ooooo hocam iyiki incelemişsiniz korg ailesine çok büyük katkıda bulundunuz.inanın bir çok kullanıcı sizin bu değerli yorumlarınızı göz önünde bulunduracaklardır.:)siz değerli hocalarımızın sayesinde korg firması kendini dahada geliştirecektir.yorumlarınızın devamını diler saygılar sunarım

:D:D:D, aslında seninde dediğin gibi org çalan klavyecilerin de nabzını yoklasalar böyle cihazlar çıkartırken ne isteniyor sorsalar ama sormazlar herşeyi bi cihazın içine tıkıptan ondan sonra kime cihaz satacaklar,Gigabaytların havada uçuştuğu Terabaytların bile depo olarak yetersiz geldiği bu günlerde bizler hala nostalji yaşıyoruz Megabayt larla,Şu korg pa600 meselesine gelecek olursak herzaman söylerim Şöför araba seçmez hedef varış yeri aynı yol farklı araç farklı ama sonuç aynı bu paraya bu cihaz fazlasıyla iş görür,düğünde hiç kimse gelipte birader senin bu cihazın tonu pa 500 gibi hatta darbukları bile aynı demiyor ,zevkler ve renkler görecelidir kimi sarışın sever kimi esmer ,sanırım kulaklarda farklı ki birinin beğendiğini başka biri beğenmiyor ama yinede seviyeli bi şekilde kalp kırmadan her görüşü dinlemek ona göre yorum yapmak lazım,,gönül tyros 4 ,korg pa3x,Audya ister ama cep belli,birazda yorumları buna göre yaparsak daha mantıklı olur kanaatindeyim,saygılar sevgiler.

Ümit abi bence sx3000 i satmakla hata yaptınmı senin bi lafın vardı ketronu kullanan bilir ne korg ne yamaha tat vermiyo artık

:D:D:D, aslında seninde dediğin gibi org çalan klavyecilerin de nabzını yoklasalar böyle cihazlar çıkartırken ne isteniyor sorsalar ama sormazlar herşeyi bi cihazın içine tıkıptan ondan sonra kime cihaz satacaklar,Gigabaytların havada uçuştuğu Terabaytların bile depo olarak yetersiz geldiği bu günlerde bizler hala nostalji yaşıyoruz Megabayt larla,Şu korg pa600 meselesine gelecek olursak herzaman söylerim Şöför araba seçmez hedef varış yeri aynı yol farklı araç farklı ama sonuç aynı bu paraya bu cihaz fazlasıyla iş görür,düğünde hiç kimse gelipte birader senin bu cihazın tonu pa 500 gibi hatta darbukları bile aynı demiyor ,zevkler ve renkler görecelidir kimi sarışın sever kimi esmer ,sanırım kulaklarda farklı ki birinin beğendiğini başka biri beğenmiyor ama yinede seviyeli bi şekilde kalp kırmadan her görüşü dinlemek ona göre yorum yapmak lazım,,gönül tyros 4 ,korg pa3x,Audya ister ama cep belli,birazda yorumları buna göre yaparsak daha mantıklı olur kanaatindeyim,saygılar sevgiler.

hocam aynen katılıyorum ama bu arkadaşların ne yapmaya çalıştığını anlamış değilim.acaba aleti dinlerken global den ayarlarını yaptılarmı.ben daha önce yamaha a2000 le yorum yaparken aletten çok ithalatçının yaptığı kazığı dile getirdim.şuna inanın hiç kimse ben şunu demişim sen bunu demişsin bunları kaale bile almaz.adamın kafasına yattımı gider alır.olay öyle bi yerde toplanıyorki her şeyi bunlar bilir.bunlar müzik sektörünün kanaat önderleri başka kimse bi şey bilmez:D.şimdi bunlar bana zamanında kızıyorlardı cihaz kötüleme diye şimdi bu ne.piçbend uzaktan kumanda gibiymiş.şimdi merak ettim acaba bu arkadaş 3x diye bi alet gördümü.:Dşimdi benim kullandığım cihazları sırasıyla-gem vs1-roland e70-roland e40-korgi3-korg ix300-korg i30-korg i40-korg pa80-korg pa1x-korg pa 3x-yamaha a2000 -korg pa 600-e be kardeşim bize iş öretmeyin.biz o yolları gittik şimdi geri dönüyoruz.:)umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.hepinize hayırlı günler keyifli formlar

bu sitede hayatında toplasan 10 tane düğüne gitmemiş ev kullanıcısı sokak tozunu yutmamıs köy düünü çalmamıs cok arkdasmız var ama herkezden cok daha fazla yorum yapıyolar aletin iyisi meydanda belli olur evde değil hayırlı işler bol kazanclar:)

bu sitede hayatında toplasan 10 tane düğüne gitmemiş ev kullanıcısı sokak tozunu yutmamıs köy düünü çalmamıs cok arkdasmız var ama herkezden cok daha fazla yorum yapıyolar aletin iyisi meydanda belli olur evde değil hayırlı işler bol kazanclar:)

Çok muhteşem bir yorum :)

dogru pa600 le sadece dügün olmaz ona toz toprak karisir

ama yamahayala rolandla tozlu dügün yapilir korgpa50 korg pa80 korgpa800 lede tozlu dügün yapilir ama pa600 le tozlu dügün yapilmaz

dogru söylüyorsun

dogru pa600 le sadece dügün olmaz ona toz toprak karisir

ama yamahayala rolandla tozlu dügün yapilir korgpa50 korg pa80 korgpa800 lede tozlu dügün yapilir ama pa600 le tozlu dügün yapilmaz

dogru söylüyorsun

siz benim yapyıgım yorumdan bunumu anladınız :)

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 68.0%
  • Kararsızım

Oy: 7 28.0%
  • Hayır

Oy: 1 4.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri