• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa80 bilgi almak icin

sazcihalim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaslar bir bilgi almak isterim acaba 16mb lik bos kart alsam onun icine disketsiz nasil ses ve ritim yukliyebilirim cunku bir arkadas 16mblik kartini satiyor ve fransada bu karti bulmak neredeyse imkansiz ve elimde hic disket olmadi icin size danisiyorum ona gore alicam

saygilar
fransadan

Cevap: Pa80 bilgi almak icin

disketsiz yükleyemezsin,aynı soruyu daha öncede sormuştun bende aynı cevabı vermiştim yine aynı cevabı veriyorum,

işin içinde pa80 varsa disket şart başka türlü yükleme imkanınız yok,

ya hardisk alıp hardiske ful bakup set doldurup orga takıcaksın tüm işlemlerini hardiskten yapacaksın,eğerki hardisk orgun içerisinde ise hardiske bile yüklemeyi disketle yapmak zorundasın başka seçeneğin yok kardeşim,

tmm tesekurler

Ben arkadaşımın bilgilerine binaen kısa bir ayrıntıyı sadece belirteyim, gerisini arkadaşım anlatmış. Eğer hartdisk kutusu sende var ise orgundan harddiski söküp bu kutuya takıyorsun. USB Bağlantısından bu harddiski PC ye bağlıyorsun. PC de orga dair ne varsa BACKUP, SET, MİDİ, Sistem BACKUPLARI herşeyi yüklüyorsun. Daha sonra orguna bu dolu harddiski takıyorsun. Hiç disket kullanmana gerek kalmadan artık Harddisk te depoladığın Kart BACKUP larını kartına yükleye biliyorsun. SET i de disket kullanmadan direk Harddik ten orga yükleye biliyorsun. Ve hatta Harddisk te bulunan 123, 456 ve 789 nolu klasörlerin her birine kartına ait bir set yükleyip, bu setleri orgun sol baş kısmında ki HD tuşunun çift ığığını yakarak direk bu setlere ulaşıp dilediğini çala biliyorsun. Harddisk çok büyük kolaylıktır. Harddisk varsa disket siz de PC den veri yükleyip gene disketsiz kullana bilirsin. Saygılarımla,