• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa80 demır kral kart

temikanodi

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa80
Pa80 DEMİR KRAL KART VE SETİ

Merhabalar arkadaşlar...
Benim için PA80'de yeni bir dönem başladı... Bu kart 2016 Demir kartın 2. versiyonudur.

*Düğün programı
*Türkü bar programı
*Cafe programlarına ve her türlü canlı müzik programında kullanılabilir..

Özenle hazırlanmış bu kartta 7-8 çeşit zurnalar, kısa ve uzun bağlamalar, 2 çeşit 4 telli, 3-4 çeşit elektro bağlamalar, grani efektli bağlamalar, 2-3 çeşit mey, kaval ve ney türleri, yaylı grubu, süper klarnetler, kanun ud ve cümbüş, re karar tavırlı keman, normal keman, kemençe, tulum, ve dahası gerek sample gerek edit sesler bulunmaktadır ve sound kalitesi çok yüksektir...Ritim eksiği ritim sıkıntısı çekmeyeceğiniz bir settir... Hayırlı olsun ücrestsiz bir şekilde indirip kullanmaya başlayabilirsiniz...
Onur Demir
trakyamuzik.net/temikanodi

DEMİR KRAL KART VE SET

MCE DEMIR KRAL KART

rar pass:trakyamuzik.net
Buyrun; CRD @Demir_Kral_Kart@

başka link

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: İşte Demir_Kral_Kart !!! Yeni Pa80 Kartı

Eyvallah kardeşim.Eline emeğine sağlık,uzun zamandır bekliyorduk :) Çok sağol

eline sağlık teşekkürler

Ben teşekkür ederim hayırlı olsun hepimize

Halen denemeyen varmı Demir kral seti?

yardım ben indirdim amaflhaschard anasıl yüklıyeceğim onun ayrıca bir aleti varmış discet tamam birde ucuz pa 80 için flhas chard nerden bulabilirim maşalaah kime sorduysam hepsi 150 tl den bahsediyor . yardımınızı bekliyorum..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Flash kartın varsa 1 tane bile disket olsa yükleme talimatına göre teker teker backupları yüklersin.. Flaş kartın yoksa kartsız set kullanırsın veya 150-200 artık ne kadarsa bir flash kart alırsın.. Dtl elektroniğe bak kart satıyorlar...Aldıktan sonra hertürlü yüklemene yardımcı olurum..

eyvallah yeğenim..

Çok teşekkür ederim hem büyük bir emek vererek yapmış olduğunuz bu değerli çalışmaları paylaştığınız için hem de gösterdiğiniz hassasiyet için. Demirkart 1. versiyonu indirmiştim. Demoların 2. versiyona ait olduğunu yazmışsınız. Hemen 2. versiyonu da indirdim. Hakikaten çok emek vermişsiniz. Rabbim size ve sevdiklerinize hayırlı uzun ömürler versin.

Bu güzel yorumlarınızdan dolayı ben teşekkür ederim :) İndirin hangisi tarzınıza daha yakınsa kullanın keyfinize göre hayırlı olsun, bol kazanç dilerim.. Çok sağolun güzel dilekleriniz için..