• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa80 demır kral kart

Cevap: Pa80 demır kral kart

Tmm size 14944 demesi dogru, şöyle birsey sorayim, daha once kartina yuklu olan seti kullanirken, herhangi bir enstruman sesinde baglama vs.ses bozuk cikiyormuydu veya ritimler cakarken tencere tava sesleri geliyormuydu yani bir karisiklik varmiydi ses ve ritimlere ? Bunun cevabi ogren hersey ortaya cokacaktir

hocam daha önceki kartımda sesler son zamanda cızırtı yapmaya , sanki sample larda bir bozulma olmaya başlamıştı.org açıldığında ilk 5 dk da sorun yok,sonra bozulmaya başlıyodu bi kaç ses yalnızca ama. ritimlerde uygunsuz ses yoktu

Kartın arızalı oldugunu dusunuyorum.. kartla ilgili buyuk ihtimalle.

Ben de oyle düşünüyorum ama bi klavye tamircisine kontrol ettirecem. Eski formlarda karta format atilabiliniyorsa bozuk değildir, autoload set i yuklemeyin denilmis ama ben zaten sizin 14 mb lik sacede crd dosyalarini yukleyemedigime gore sorun var sanirim kartta. Tekrar tesekkurler, emeginize saglik, saygilar.

hocam diskete yükleme yapamıyorum şifre istiyo şifre ney

hocam şifre soruyo yükleme yaparken

Rar siresi: trakyamuzik.net

Cevap: İşte Demir_Kral_Kart !!! Yeni Pa80 Kartı

teşekkürler indirdik ama dosyaların içi boş ve yükleme nasıl yapıcaz flaş kartta var diskette yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Dosyayi rardan cikarirken rar sifresini dogru girin

-Kart Mce olarak eklenmiştir