• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa80 hakkında yardım edermisiniz?

Cevap: Pa80 hakkında yardım edermisiniz?

KORG PA 80 KARTA BAKUPLAR NASIL YÜKLENİR??**

1-Siteden indirdiğiniz backuplar (16MB için) yaklaşık 10-11 parçadır.
2-Pc de masa üstünde kaç parçaysa o kadar klasör olusturun.(diyelim 10 parça olsun) 10 klasör yani...
3-Bu oluşturdugunuz klasörleri numaralandırın(1 den 10 a kadar)
4-Numaralı klasörlerin herbirinin içerisine "KORG.CRD" adında klasörler koyun(alt klasör-klasörün içinde klasör yani)
5-İndirdiğiniz 10 parça backupı numara sırasına göre klasörlerin içindeki KORG.CRD klasörlerinin içine koyunuz...
6-10 adet disket temin ediniz...
7-Bu disketleri numaralandırın(1 den 10 kadar)
8-Disketlerin içerisine masaüstünde numaralı klasörlerin içerisinde bulunan KORG.CRD klasörlerini kopyalayınız...
9-Org'da DİSK menüsüne girerek CARD RESTORE yi acıp ilk disketi takıp ENTER tuşuna basın...yükleme baslayacaktır
10-Bu işlemi 10 diskete kadar sürdürün zaten sırayla disketleri isticek org kendılıgınden.
11-Son disketi(10 uncu) taktıktan ve yukleme bittikten sonra kart yükleme işleminiz bitmiş demektir...

NOT..bu arada her ihtimale karşı 16 adet disketin olsun,malum disket çabuk bozuluyo,,bakupları yüklerken normalde 11 12 disket yetiyo.yinede 3 5 disket yedekte bulunsun,,KOLAY GELSİN

selam ustalarım.. bu alana yeni katıldım.pa 80 aldım. az zamanda cok yol katettim..ben diskete ritim yuklemek istiyorum bana nasıl oldugunu anlatırmısınız... çok sevinirim ama ben oyle yabancı terimlerden anlamam... takacam disketi indirecem ritimi ve bılgısayardan yukluyeceğim.. bu nasıl olacak.. şimdiden tsk ler.. mesaj olarak ta atarsanız daha ayrıntılı olabılır...

Feraza üstada ve diğer arkadaşlara yardımlarından dolayı teşekkür ederim.Acemilik olduğu için,uzun bi zaman uğraşıp anca yapabilirim.Okuyarak bişeyleri yapmaya çalışıcam,tekrar teşekkürler.