• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa800 bir kaç soru

tellisaz

Süper Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa900,bağlama
Arkadaşlar alttaki soruları ustalar cevaplayabilir mi
1-Pa800 de set deneme silme yükleme işlemlerinde bir sınır var mıdır,ram bu işlemlerde ne kadar dayanır.
2-davul kitte sade davul ritim yazıyorum ama çalarken davullarda efekt oluyor ritimden efektleri nasıl kaldırabilirim
3-orgum 128mb. set üzerinde uğraştıkça set boyutu artıyor.bu orgun açılması ve sistemin çalışmasında ağırlaşmaya sebep olur mu.yani ram doldukça cihaz hantallaşır mı
4-pa80 ritimlerini cihaza yüklesek çalışır mı,doğru çalışması için ne yapmak gerekir

vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekürler

Cevap: Pa800 bir kaç soru

Arkadaşlar alttaki soruları ustalar cevaplayabilir mi
1-Pa800 de set deneme silme yükleme işlemlerinde bir sınır var mıdır,ram bu işlemlerde ne kadar dayanır.
2-davul kitte sade davul ritim yazıyorum ama çalarken davullarda efekt oluyor ritimden efektleri nasıl kaldırabilirim
3-orgum 128mb. set üzerinde uğraştıkça set boyutu artıyor.bu orgun açılması ve sistemin çalışmasında ağırlaşmaya sebep olur mu.yani ram doldukça cihaz hantallaşır mı
4-pa80 ritimlerini cihaza yüklesek çalışır mı,doğru çalışması için ne yapmak gerekir

vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekürler

hocam eğerki ram 64 ise fazla zorlamayın ramı,set silip yükleme ile ram yansa idi benim ram çoktan yanmıştı,o kadar set yükledim hiç bir şey olmadı,set yükledikten sonra orgu açıp kapattıktan sonra bişey olmaz,eğerki 64mg tan yüksekse ram korkmayın,şunuda söylemek istiyorum,millet çok korkuyo,ram öyle kolay kolay yanmıyo arkadaşlar

eğerki ritimin efektini kısacaksanız veya ayarlayacaksanız,ister editleme bölümünden isterseniz ritimi seçip menu efektler seçin-efekt paneli çıkınca üstteki ilk iki efekt bölümü ritim içindir oradan kısabilirsiniz ve kaydedebilirsiniz,

sette ne kadar fazla çalışma yaparsanız yapın biraz kasar ama fazla kasmaz,

bu arada hangi serinin ritimlerini yüklerseniz okur,biraz çalışma yapmanız lazım orgun üzerinde,biraz uğraştırır

Çok sağol Zafer Hocam orgum 128 mb.pa80 setlerin içindeki stylelerden yüklüyorum org kendisi drum kit atıyor mu? yoksa drum perc vs tekrar elden geçirmek mi gerekiyor onu sormaya çalıştım.Açıklamalar için çok teşekürler

3.5mb den buyuk wav yuklemiyo formata kadar gttim acaba paa 800 de ben 1 dk lık bişe yukelyebildim diyen varmıdır ?

dtl aradım sonuc yok sınır yok diolar ama..